1. 1.
  abisi ekşinin bile amına koyulalı 10 sene olmuşken uludağ sözlük bu akıbetten kurtulamazdı nitekim güzelim sözlük oldu koca bir çöplük.
  en iyi ekşi klonuydu şimdi ne bilmiyorum.
  kim, niye, neyi yazıyor onu da anlamıyorum. hangi açığı kapatıyor, hangi derde derman o da belli değil.
  liseli ergenler bile sıkıldı amk yerinden.
  hasılı her gelişimde daha büyük bir bokun içinde buluyorum burayı.
  entropi diye bir şey varken kaçınılmaz olan bu ama insan üzülüyor işte.
  3 -7 ... asitbazdengesi
 2. 2.
  recep tayyip erdoğan sevdalısı ak partili kardeşlerim el ele vererek sözlüğü adam edecektir. içiniz münserih olsun.
  5 -5 ... atamiz recep tayyip erdogan
 3. 3.
  Bu aralar foseptik çukuruna doğru evrilmekte. Çöp yine iyiydi.
  2 ... asuregibisurat
 4. 4.
  Şimdi de maymuna dönmüştür.
  18 -2 ... alyssum
 5. 5.
  Sözlüğü çok ciddiye alıyorsunuz be. Girin yazın çıkın, kafaya takmayın.

  Her kuşu düşürdük bi leylek mi kaldı?
  3 -3 ... golgebeyi
 6. 6.
  Kemalist sayisi arttica cop oldu.evet.
  2 -3 ... atechso
 7. 7.
  yazarlar tüm dile getirilmesi gerek şeyleri söylemiş bizede desteklemek düşer ama hakikaten nereye varacak bu belirsizlik belli değil. inci sözlük malum çöplüğe döndü osmanlı gibi çöküş dönemini yaşıyor. Uludağ kaçtım ama burada da kurtulamadım. Şimdi hafiften bir ekşi sözlüğe kayma durumu oluştu.

  Bu kadar eleştiriye rağmen hala burada bulunuyorum. 2013 yılında inci sözlükte yaşadığım durumu yaşıyorum ama 2016 en son pes dedirtti. Yani yazarları neden zorluyorsunuz anlamıyorum. Zorlamayın azizim zorlamayın... illa sözlüğü bırakıp başka limanlara mı yelken açalım. Gandalf ve frodo gibi sonsuzluk ülkesine mi gidelim ne yapalım ? Uruk hai sürüsü gibi liseliler uğraşıyoruz diğer taraftan aktroll ve kronik sol kitleyle cebelleşiyoruz. Yemin ediyorum gondoru kuşatır gibi kuşatmışlar. Pelenor çayırında rohirrim bekler gibi kurtarıcı bekliyoruz.orc katliamı gibi sözlükte işe yaramayan yazarlara silk katliamı bekliyoruz. Bir sabah kalktığımız da güneş doğudan tekrar doğusun yazarlara silk atarak katliam yapılsın. eyyyy Sözlük ahalisi kızıl bir şafağa...
  2 ... watiztiz
 8. 8.
  Ekşi'nin amına koyulma sebebi daha fazla yazar ile daha fazla reklam almak iken, Uludağ'da tam tersi olarak her geçen gün azalan yazar sayısı Ve reklam şeklinde vuku bulmaktadır.

  3-5 tane seviyesiz yüzünden onlarca yazar sözlüğü terk ediyor. 3-5 seviyesiz günde 50-100 entry giriyor diye uzun vadede binlerce entry girecek yazarlar kaybediliyor. Üstelik azalan kalite ile sözlük çekim merkezi olma özelliğini kaybediyor.

  9 kez silik olan adamın 10. Kez hesabı açılırsa; o Da pedofili, tecavüz övücü entryler girip onlarca insanı sözlükten Soğutabilir.

  Doğrusu; tüm bunlar adminin umrunda mı? Hayır. Dünyanın en kötü profesyonelleşme hareketine imza atıp moderasyon denen kavramı ortadan kaldırdı. Belki eski moderasyonun sorunları vardı, belki o yüzden değişim gerekliydi. Ama değişme şekli böyle olmamalıydı elbette.

  Adminin ne zaman umrunda olur? Ortada sözlükten gelen herhangi bir reklam geliri kalmadığında. O saatten SOnra da ne yaparsa yapsın onca zaman içerisinde soğuyan kaliteli yazarlarını geri getiremez.

  Tecavüzü, pedofiliyi övüp küfür yiyerek eğlenen 18-20'lik ergenlerin sosyal oyun alanına döndü buralar. Gerisi hikaye.
  6 -1 ... alkolik oldum
 9. 9.
  Açılan Başlıklardan belli oluyor herşey zaten. Sözlük kemalist ve 'dinci' kavramından öteye gidemiyor.
  1 -1 ... muphem hatun
 10. 10.
  kamalistlerin yüzündendir. ne türkçeyi biliyorlar ne düzgünce tartışmayı ne de formatı.
  ... nattleite