1. 1.
    Bakın şimdi iq seviyesi 50 olan homosapiensler. Uludağ sözlük ile inci sözlük aynı yerden yönetiliyor. Eskiden böyle değildi, böyleyse bile moderasyon bu kadar içli dışlı değildi inci ile. Birkaç yıldır bir yakınlaşma var. Ayrıca dikkat ederseniz inci ve ulu'nun tasarımları da aynı.
    Sözün özü yönetimin düşünce yapısı inci sözlük gibi, inciyi anlatamaya gerek yok, sabahtan akşama kadar birbirlerinin analarına söven bir topluluk. Bu nedenle çok umursamıyorlar format falan. Belki iki sözlüğü birleştirme gibi bir planları bile vardır ismail ve serkan'ın. Bu iki insan reel hayatta bildiğin kanka zaten. Tweetlerine bakabilirsiniz.
    Bu duruma üzülen yazarlara tek tavsiyem acilen bu ortamı terketmeleri. Zaten bu duruma üzülen yazarlar toplasan 5 tanedir. Yani hey sen hemen üstüne alınma.
    -7 ... gozlerinmeyhanesi
  2. 2.
    yanlış önyargı.
    bugün bahar temizliği yaptılar.
    fazla temizlikten mesajlar,
    nickler bile gitti.
    1 ... nanautzin
  3. 3.
    cevabı çok basit,
    şimdi gözümün önüne bir tarafa deste deste paraları, diğer tarafada sözlükte takılan yazarları koyuyorum. ikisi arasında seçim yapmam istense kim siker sözlüğü isterse tavana bile sıçsınlar derdim. mesele bundan ibaret bence.
    2 ... kendimden biliyorum
  4. 4.
    Sizlerin, ne olursa olsun tıpış tıpış gelip burada saatlerinizi geçireceğinizi bildikleri içindir.

işsiz, asosyal yuvası burası. Az gerçek hayata dönün, arada girin buraya. Burayı çok siklemeyin. Buraya çok önem vermezseniz, formatmış, kuralmış bunları umursamazsınız. Banane formattan aq, kim napıyorsa yapsın. Tüm gününü vurada geçirenler düşünsün.
    ... calcio