1. 1.
    Parayla yazar tutmaktır.

Veya provakatif başlıklarla yandaş ve kalleş medyanın dikkatini çekip reklam yapmaktır.
    Önce bi Çokluk olsun da bokluk olmasına razıyım amk.
    1 ... arabali ruhsuz
  2. 2.
    ekşisözlük ne güzel meşhurları, popüler isimleri sözlüğe getirtiyor. uludağsözlük yönetimi bu konuda çok pasif. iş yazarlara düşüyor. durun şimdi bir şey deneyeceğim:

e-e-y-y-y kad-i-i-r! geldiysenn fesinin püskülünü üç kere sallaa!!!
    3 ... ben de yazdim
  3. 3.
    Oytunkaran’ı sınırsız yetkiyle mod yapmak. Bakın görün sözlüğü. Evet.
    1 -3 ... oytunkaran
  4. 4.
    elektro şok ve adrenalin.
    1 ... mavraci
  5. 4.
    eskiden zall'ın tuttuğu fake kızlar biraz hareket getiriyordu. artık o da kurtarmıyor. o da anladı sözlüğü sattı zaten.
    1 ... eti cin baba
  6. 5.
    yazar alımlarını kapatmaktır. çünkü ekşi sözlükte millet yazar olmak için senelerce beklediği halde, ekşide buradan daha çok yazı yazılıyor. bura ise ciddiye alınmıyor gibi.
    7 -1 ... castaneda
  7. 6.
    Sözlüğe meme atacak yazarlar getirmek değildir.
    5 ... david gilmourun parmaklari
  8. 7.
    Silik olması gereken yazarlar hakettiğinde silinmiş olsaydı bir çok kaliteli yazar hesabı kapatıp gitmezdi. Canlı kalmak adına daha çok uğraş olurdu.

Şimdilik teşhircilikle mümkün gibi görünüyor.
    9 ... muphem biri
  9. 8.
    açılan başlıkların daha fazla entry girilip canlı gözükmesi sonucunda insanların daha fazla yazma isteği doğması sonucu oluşacak yol.
    ... zeumits
  10. 9.
    Sıkı bir denetim uygulamaktır. Trolleri, sapıkları uzak tutarsan ve bu sistemi devam ettirirsen sözlük elit bir görünüme kavuşur ve bu da kısa vadede olmasa da orta veya uzun vadede sözlüğün canlanmasına yol açar.
    ... siyahvemavi12