1. 58.
  verilen oyların görünmesi bence yazmaya teşviği bitiriyor. kendi fikirlerinin beğenilmesi tabii ki güzel bişey ama ya beğenmezlerse? diğer insanlardan farklı düşününler fikirlerinin beğenilmediğini anladığı vakit yazmayı bırakıyor.

  eskiden 1000 online olmasının sebebinin zaten kârma puanlarından anlayabilirdiniz, umursamıyorlardı. onlar, gördüğüm birkaç yazar ve ben umursamıyoruz.

  tamamen objektif yazdığımı da belirteyim.

  ekşi sözlük yazar alımını kolaylaştırdı mı bilmiyorum ama alım sıklığını çoklaştırdı. bir ara 1 yıl almadığını hatırlıyorum. şu an yılda 4 alım var gözlemlediğim kadarıyla. benim 1 buçuk yıl sürmüştü yazar olabilmem.

  uludağ sözlük yazar alımlarını daha zor yapmalı ve nesilciliği kaldırmalı. daha kaliteli bir kitleyle hitap edip öyle devam etmeli.

  android uygulaması 2016 ağustos'tan beri güncellenmedi ve çok başarısız. ona daha çok önem verilmeli. artık herşey hıza dönüştü. daha hızlı bir menüyle geliştirilmeli.

  ulupuanlar vs bunların kaldırılması gerekli hiçbir işe yarayamayan şeyler. sadece karma puanı yeter artar bile biz o yazarın troll olup olmadığını öğrenebilmemiz için.

  gündemde olan başlıklar sürekli değişiyor. ekşi sözlük'teki gibi bugün ve gündem butonlarının aynı olması lâzım. sürekli sol frame değişiyor ve uludağ sözlük'teki gündemi takip edemiyoruz.
  5 -5 ... demonsrunwhenagoodmangoestowar
 2. 59.
  çok ağır bir başlık olmuş biten bir şey söz konusu değildir asla ciddi bir kitle var ama ev sahibi yok sahipsizlik söz konusu var olduğu günden bugüne sanal dünya da fazlaca yer alan bir yer olmasına karşı son günlerde inanılmaz bir kargaşa ve karmaşa söz konusudur. arkadaşlar bir çok sosyal medya platformu yokken bu ve benzeri yerler vardı araştırın lütfen eğitimli ve donanımlı insanların kol gezdiği yerlerdi buralar dönem dönem ciddi şekilde ülkenin haberlerinde yer alacak kadar sükse yapan yerlerdi ama maalesef son dönemlerinde başlık fazlalığı içerik yoksulluğu entry fakirliği ve bel altı cinsel içeriklerin yoğunlaşması siyasi görüşlerin taraflı olarak keskin bir dille yazılması ve benzeri hallerin ortaya çıkmasından kaynaklı olan bir durum. insanlar geçmiş dönemlerde buralara bilgilerini aktarır bilgi arar ve genel olarak konular üzerinde duygu ve düşüncelerini paylaşırmış lütfen yazımı okuduktan sonra gündeme bakın gördüğünüz başlıkları ve girilen entry leri inceleyin sorunun ne olduğunu anlayacaksınız.
  2 -4 ... duvardakiperde
 3. 60.
  Hız ve özet çağındayız neden uzun yazmakta ısrar ediyorsunuz ki.
  1 -1 ... dalvadoor sali
 4. 61.
  oytunkaran ve oytunkaran tipi yazarlar. evet.

  Edit: yanlış hesapla yazmışım lan. Evet.
  4 ... oytunkaran
 5. 62.
  trollere izin verilmesi.
  ... nick koymayi unuttum