1. 16.
    Malatya ve Elazığ’da okuyup da bilet alamadığı için şehirden çıkamayacak öğrenci arkadaşların ses vermesi durumunda bir çözüm yaratacak oluşum.
    1 -1 ... antimatter
  2. 15.
    yardım güzeldir.

sözüm meclisten dışarı; ne zaman hesap nosunu atan bir öğrenciyi araştırsam o parayla internette kumar oynadığını öğrendim.

günümüzde yardım sorunu yok güven sorunu var.
    3 -1 ... da ta
  3. 14.
    Seneye mezunum, o zaman olur. Şimdi atmak isterseniz olabilir pek tabi
    ... yabuislerne
  4. 13.
    Balık tutulacak gölün olmadığı yerde olta karın doyurmaz.
    Ama maddi destek ihtiyaç duyulan şeye yaklaştırır. Parayla ne yapılacağı da kişiyi ilgilendirir. Bira da alabilir süt de veya su faturasını öder veya bilet alır sevdiğinin yanına gider. Bunu sorgulamak nedir anlamıyorum.
    Tanrı beyin dagitirken bu az kullanır buna az koyayım demedi.
    Olaya tanrısal bakmakta fayda görüyorum.
    1 -3 ... biriberrinmidedi
  5. 12.
    öğrenciliğini ispat edenlere kitap, giyim ve kırtasiye yardımı ile katılabileceğim oluşum. yazık ki nakdi yardımdan çok ayni yardım yapacak kadar güveniyorum artık insanlara.

Ek: Yanlış anlaşılmasın, öğrenci dediğinin içmeye, gezmeye ve izlemeye de para harcamalı elbette. Ayni yardımım bunlar için de geçerli.
    3 ... antimatter
  6. 11.
    Balık vermek yerine balık tutacak göl de gösterseniz olur, istanbulda biz öğrencilere iş verecek iş sahipleri yeşillendirirse çok mutlu olurum.

Not: 1 dönemdir liselilere sayısal özel ders vermek için öğrenci arıyorum 4-5 siteye ilan verdim ama bulamadım.
    1 ... nerede kalmistik
  7. 10.
    Bu yamyamlara yapacağım yardımı kurda kuşa yaparım daha iyi.

Şişme karı alır, çekmeye çakmak gazı alır o parayla bunlar aq.
    2 -3 ... pietro pacciani
  8. 9.
    Bir öğrenci olarak buradan yapılacak yardımlarda ben de diğer öğrencilerin belge göstermelerinden yanayım. Burada çok fena tipler var, kendi keyifleri için milleti kandırıp parayı yiyebilirler. Bu da ayrı vicdansızlık.
    Destek olmak isteyen yazarlardan 5₺ kabul ediyorum * böyle böyle para birikir.
    1 -1 ... mor kadife
  9. 8.
    Destek isteyen yazarların olumsuz entryleri görmezden gelerek bu başlık altında destek vermeye gönüllü yazarlarla mesaj ile iletişime geçmesi rica olunur.
    Pozitif düşünen herkese teşekkür ederim.
    1 -2 ... biriberrinmidedi
  10. 7.
    uludağ sözlük öğrenci destek timi
    3 ... b e n d e n a d a m o l m a z