1. 1.
  Genellikle eksi ile sozluk kültürünü tanimis insanlarin çaylak listesi bekleme salonu gibi. Ha bu sözden eksinin güzel insanlarin bulundugu bir yer oldugu anlasilmasin. Ekside de tonlarca bos insan var ama daha populer sadece. Güzel bir ortam kalmadi takilinacak. Neyse yaziyim dedim. Kendinize iyi bakin optum.
  2 -5 ... hidrojenin elektronu
 2. 2.
  yanlış önermedir.

  bu sözlük neredeyse benle aynı yaşta. yılların emeğine çöptür demek; bence haddini aşan bi ukalalık gibi geliyor.

  bunu diyen tipler ile bara gittiğinde sosyalleşme sıkıntısı çekip "ağbi çok bağydı yeaa" triplerindeki mallar aynı kişiler.

  su gibi olun biraz. içinde bulunduğunuz kalıbın şeklini alın. illa her şey sizin istediğiniz gibi olmak zorunda değil. yaşınız benden büyük olsa da bunu anlayabilecek zeka yaşınız belli ki yerlerde. neyse.
  1 -3 ... zengin koca bulduk yokmu dedik
 3. 3.
  Yıllar önce çok güzel iken artık yavaş yavaş doğru olmaya başlayan önermedir.

  Forum tarzı dertleşme, soru sorma içerikli başlıklar çok fazla arttı. Troll veya cinsel içerikli şeyleri saymıyoruz bile.
  -2 ... sufferinq
 4. 4.
  aksini iddaa eden yok zaten. hadi naş !
  ... kara han
 5. 5.
  Yasli olmasi ölüyor oldugu gercegini degistirmez dostum.
  1 ... hidrojenin elektronu
 6. 6.
  Uludağ sözlük boktur, yemeyeni yoktur.
  2 ... gece
 7. 7.
  yanlış önerme. zira çöpün bile bir değeri var. misal biz ingiltere'den çöp ithal ediyoruz. ama sözlük beş para etmez.
  2 ... serdarsl06
 8. 8.
  yüzde 50 doğrudur. sözlüğün kendisi değil idare etmesi gerekip edemeyenlerin suçu bu. buradaki bazı tiplere bu kadar müsamaha göstermeseler doğru düzgün ilgilenseler burası her bakımdan ekşi ile yarışır. adamlar daha fazla para kazanmak istemiyorlar demek ki ne diyelim.

  ekşi de sıra bekleyen burada yazıyor kısmı da tam doğru değil. orada uzun yıllardır yazar olup artık yazası gelmeyen kendimle beraber 5 yazar tanıyorum burada. buraya günde 20 entry yazıyorsak oraya en fazla 1-2 dir. eski tadı tuzu yok oranında artık. buranın yönetimi ticareti hiç düşünmüyor( tanınırlık/tercih edilirlik ve getirisi olan reklam gelirleri) oranınkiler ise tamamen tüccar olmuş.
  1 ... mel mel bakan gibson
 9. 9.
  yeni döktüm geldi ne ara doldu yaaaaa.
  ... damdakimaymun
 10. 10.
  ... bunu diyen göttür.
  2 ... lolita lempicka