1. 1.
  uludağ sözlüğe girme sıklığı demek, sözlük olan uludağ'a birim zamandaki girme miktarıdır.

  Bu zaman dilimini bazı insanlar için 3 aya kadar çıkaran şeyse, burada mizah anlayışının hiç bulunmaması, moderatörlerin kendi keyiflerine göre entry silmeleri, ve saçma sapan konu başlıkları olarak değerlendirilebilir.

  Burada tanımda tanım diye tutturmanın anlamını kavranmış değil gerçekten, arkadaş sözlük arasak, ilgili kurumun sözlüğünü alırız demi dedirtir.

  Uzun lafın kısası, olmaz birtanem olmaz sevdiğim..
  1 ... demlik poseti
 2. 2.
  24 saatin içerisinden sözlüğü kapatma sıklığını düştüğümüz zaman çıkan sonuç.
  ... nr1strat
 3. 3.
  alkolün sızdırmadan önceki evresidir.
  ... elephant gun
 4. 4.
  diğer sözlüklere baktığınızda "illede tanım" diyerek kasmadıklarını görürsünüz. fakat bizim sözlüğe girdiğinizde kapıdaki görevli şöyle der " tanım olmadan içeriye almıyoruz kardeşim. patron tanım olmadan hiçkimseyi içeri almayın dedi sonra sizin yüzünüzden fırça yiyoz" der ve sizinde şevkiniz kırılır. bu sebeple uludağ sözlüğe girme sıklığı etkilenir...
  ... lao tzu
 5. 5.
  bilgisayarın açıldığı her vakit girilir bu sözlüğe. alışkanlıktır bir sekmede muhakkak olacak. girilir sizi arayan soran var mı diye bakılır. * sonra sol framede iki üç başlık görürsünüz; belki entry yazarsınız belki de üstünde durmazsınız bile. gerçek anlamda online kalma süresi bu kadar. sonra başka bir şeyler yapmaya başlarsınız bilgisayarda. ama o sekme muhakkak açıktır. sekme geçişlerinde arada uğranır.

  bir de başka şekilde de inceleyebiliriz; otobüste gidersiniz, bir yerde sıradasınızdır beklersiniz, yani bilgisayarın olmadığı yerlerde de boş hissedersiniz. can sıkıntısından bakarsınız başlıklara.

  genel itibariyle; her yerde girilir bu sözlüğe. yeter ki fırsatın olsun. elinde bilgisayarın, telefonun, tabletin ve internetin olduğu sürece bu yerden çıkma şansın yok. entry yazmasan da her gün girersin.
  1 ... gold edition