1. 1.
  evet arkadaşlar, görüyorsunuz ki özel mesajlarda milletin çükleri memeleri havalarda uçuyor. ve üstüne bir de bu yazarlar teşhir ediliyor. aynı zamanda teşhir edilen yazarların birçoğu ahlak bekçisi, yobaz vs tipler. sen nelere kadirsin tanrım.

  geçen bi abi tavlada kız düşürdüğünü ve çoğu ile seviştiğini anlattı. o bile şurada yaşanan durumlardan daha makul geldi. adam sevişiyor en azından. sizlerse ısrarla cinsinin ne olduğu belli olmayan insanlarla takılıyorsunuz. jejeje

  bir de bize laf sokarlar fotoğraf atıyoruz diye. biz en azından samimiyiz gardaş, yürüdük mü yürüdük deriz. memelerimizden alırız kuvveti, möhkemizdir yani.asfplgh
  11 -4 ... yikanmak istemeyen cocuk
 2. 2.
  Geçtiğimiz yıllarda kanıtlanmıştı bu. Şimdi yerse yaparlar. ifşaların havada uçuştuğu zamanı hatırlayanların o işlere pek gireceğini sanmam.
  1 ... satanist keci
 3. 3.
  Güzel memeleri bekliyorum o zaman. Sanatsal çalışın biraz ayol.
  1 ... takver
 4. 4.
  olum siz mal mısınız? burada paradise05 ler çıktı, burada meme diye bas bas bağıranlar birilerinin yanına gidiyor. pm de kim bilir neler dönüyor. sizin bastığınız giriş tuşunda ne spermler ne sular var bi bilseniz, hey gidi.
  ... lan senin de nickinin de amk
 5. 5.
  Yapanları kovmak icap eder.

  Bu başlığı açan Nasıl biliyor peki bunları diye de düşündürür.
  1 ... cimbomlu yazar
 6. 6.
  Ancak sanal yaparlar zaten bu amına kodumun ezikleri.
  2 ... dark paladin
 7. 7.
  Sanal seks 90 larda kalmamış mıydı ya? Başınız ağrır düşünerek hayal ederek masturbasyon yapmayın sevgili kardeşlerim. Hem insan insanı siker mi olm? Wtf?

  Allah’ın selamı ve rahmeti üzerinize olsun.
  1 ... siyah alfabe
 8. 8.
  Anca amatörleri eğlendirir. Oğlum tam köy yeri lan bura. Kıskanç ve dedikodocu kızlar, aptal erkekler gırla. Ahahahah.
  2 ... dakandaz
 9. 9.
  fotoğraf ile desteklendiğinde tadına doyum olmayan eylem, ilk kim nasıl akıl etti acaba diye düşünmeme sebep olan internet aktivitesi.
  2 ... azazel72
 10. 10.
  moderatör uyuyor galiba sözük pornoya döndü.
  1 ... redlad