1. 1.
    içerisinde barındırdığı çomar nüfusu ile diğer sözlüklere taş çıkardığı için canı sıkılan kemalist ve zeki kardeşimin gelip 2 3 aktroll avlayıp stres attığı mekan olabiliyor.
    5 -8 ... tulayeskici
  2. 2.
    demokratik ve özgürlükçü olması, kısıtlama ve sınırlamaların az olması.
    azımsanmayacak çoğunluğunu türkiyenin genel durumuna bakarsak belli bir eğitim düzeyine sahip, az çok okuduğunu anlayabilen ve idrak edebilen insanlar oluşturduğu için adeta tokatla beni diye bağıran ak dalyarakları rahatça linç edebilmeniz.
    anında sol frameye düşüvermeniz.
    istediğiniz zaman, istediğiniz konuda yazabilmeniz.
    sınırsız başlık açabilme hürriyeti.
    3 -3 ... nardaninciler
  3. 3.
    sol frame hariç her yanı iyidir.
    6 ... ne olursun guzelim sevsem seni
  4. 4.
    Canın istemeyince cevap vermiyorsun mesela çünkü kimseyi tanımıyorsun, yüz yüze bakmıyorsun. Süper bir şey ya kafa rahat.
    5 ... darulmihen
  5. 5.
    Böbrek ameliyatları için bıçak parası istemeyen işinin ehli insanları barındırıyor olması.
    4 ... kamen
  6. 6.
    olmayan yanları.
    ... starvingstar
  7. 7.
    Arada mesajlardan çok entel takılan bilgili görgülü insanlarla tanışıyorum. Gerçekten o açıdan müthiş Bi platform...
    1 -1 ... tulayeskici
  8. 8.
    uludağ sözlüğün iyi yanları
    Bazen böyle olması...
    4 -1 ... mine sota
  9. 9.
    Bilgi paylaşımı. Normalde sürekli müdavimi olan bir tayfa var. Bu kardeşler Farklı fikirlerde de olsalar emek sarfeder belli gün ve saatlerde oturur yazar çizerler. Onların haricinde ayda yılda bir gelip kendini fasulye gibi nimetten sananlar da var. "Sen yenisin galiba" tipliler, oto boka maydanoz olanlar, bilip bilmeden ahkam kesenler, kendini rafta tarak zanneden sazanlar, milleti cahil yerine koyup entellektüel görüntü çizip mangalda kül bırakmayan, halbuki hiçbir boktan da anlamayan bi dolu çapsızlar. Hatta Sözlük içi organizmalar, rengarenk Ne ararsan var.
    4 -1 ... gazeloglu
  10. 10.
    benim için sadece yılların verdiği alışkanlık.

sigara gibi anlamsız fakat reddedilmez.

yine de sigarayı tercih ederim, buraya da siktir çekebilmem pek zor değil; sadece yazmayı seviyorum, biraz da eski tanıdıkların hatrı var...
    5 ... opus magnum ii