bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    off şu an var ya benim moraliy sifir sifir sifir... içimden dolgun azize memesi bile mıncıklamak gelmiyor. veda beklenmeyen gelen sevgili gibiydi, onsuzluğa bu kadar alışkınken bu kadar hayatı... neyse benzetme bile yapmayacağım.

bir rüyanın sonu... an itibari ile yoklamaya tıkladığımda gördüğüm acı gerçek. bildiğin boşalmış sözlük. yoklamada bir kaçgereksi vardı tanımadığım bir iki yazar. zall bile yoktu. hatta sözlüğü çok sevdiğini iddia eden bazı yazarlara da "slm cnm" yazdım ve "ben çkcm knka" cevabını aldım. bu ne demek? gemiyi ilk fareler terk ediyor azizim. yıllardır sözlüğümüzde barınan kürtler de islamcılar da dinsizler de hepsi gidiyor... her çevreden bir tekme, her adımda başka bir hayal kırıklığı.

sol frameye bakıyorum tam iki saattir. yok yok yok...! bildiğin sabit. dönmüyor azizim dönmüyor. bu şekilde sözlük kendisini geçindiremez ki... evet, artık zall'ın iflas beyanını vermesi lazım. sözlük artık bitti... yakında görevliler gelip dağıtımı yapacaklar. hemen konuştuğunuz kızlardan instagram falan alın azizim. birkaç saat sonra her şey çoggeç olabilir.

modlarımıza gelince duyduğum kadarı ile biri ekşide karagöz olacakmış. kariyeri için geri bir adım ama hiç yoktan iyidir. diğeri sözlükler alemine veda edecek diyorlar ve en önemlisi zall modluğu bırakıp baba mesleği olan tornacılığa dönecekmiş. n ise küçük bir ada mı ne satın almış...

sizlere teşekkür ederiz uludağ sözlük yazarları. çok para kazandırdınız bize... siz giri kastıkça, nick altı savaşları yapıp birbirinizi kırarken bizler sizlerin kazandırdığı dolarla küba purolarımızı yaktık. rüya bitti gençler... gördüğünüz gibi sözlüğün ömrü fazla değil.

" o gece ben olmayacağım.
    utancımdan bakamadığım aynalarda
    güldüğünüzü görecek
    anlayacaksınız.

her gece birinin olmadığı gecedir.
    gecelerinizi karıştıracak gitgide
    olmayanlarınızın çoğalması.
    benim olmadığımı duyduğunuz bir gece
    korkacaksınız.

şimdiden düşünüyorum son kalanımızı
    son gidenimizin bu gecesinde.
    ama bir gece olacak, ortalarda bir gece..
    içinde siz de olmayacaksınız,
    ayrıca. "

son defa...

freeze you later
    2 -1 ... absolute zero