1. 1.
    Sabahtan akşama kadar 5 veya 10 kişinin yazıp durduğu (Tabii onlardan biri de benim) Uludağ Sözlüğün neden bittiğini merak ediyorum açıkcası.
    1 ... bir ululu
  2. 2.
    uludağ sözlüğün bitme nedenleri
    Daha bitmedin satılmış ağa.
    2 -2 ... napacuhh
  3. 3.
    (bkz: uludagsozluk02)

Sözlükçülüğün ne olduğunu bilmeyen adam sözlükteki tek moderatör...

Gerçi ona kadar en büyük sorumlu kendisini liberal iş adamı zanneden, hayattaki tek başarısı ssg'yi taklit etmek olan, normalde bir mahalle bakkalı bile idare edemeyecek ismail efendidir.
    5 -2 ... alkolik oldum
  4. 4.
    alkolik oldumun modluktan alınması. biri bunu demeliydi.
    2 ... true
  5. 5.
    siyasal trollere müsade edilmesi trollüğü abartanlara müsade edilmesi tekrar tekrar gelinebilmesi bir önlem olmaması ha birde ismail alpen denilen kurucumuzun sözlükle ilgilenmemesi.
    ... yazar cizer34
  6. 6.
    en büyük nedeni inci sözlükten silik yiyenlerin uludağa gelip vasat trollük yapmaya çalışmasıdır.

insanları bilgilendiriyoruz, doğru şeyler yazıyoruz yine eksi veriyorlar. Kadınlar sözlüğe yüzü bile gözükmediği halde saçma sapan fotoğraflar atıyorlar en az 10 beğeni geliyor. Hal böyle olunca kimse entry girmek istemiyor.
    2 -5 ... her gece uyumadan agliyorum
  7. 7.
    Zall denen etkisiz elemandır. Gerisi hikaye.
    2 ... talihsiz sokak kedisi
  8. 8.
    Yazar alım kriterleri tabi ki.
    6 ... turkmen begi
  9. 9.
    vasat başlıklar

surekli ayni basliklarin gerek troller gerek yazarlar tarafindan hortlatilmasi (anin goruntusu, seninle soyle olabilirdik, sozluk bilmem nelerinin nereleri)

vasat yazarlar

bu arkadaslar flood yontemiyle kisa kisa entryler girerek sol frame etkisiz hale getiriyorlar. bos ve anlamsiz entryler yazmaya niyetli olan arkadaslari da uzaklastiriyor.

gundemin olmamasi

en buyuk eksiklik bu aslinda. bizim bir gundemimiz yok. en gundem baslik bile 1 sayfa entryden sonra kayboluyor. kaybolmasa bile 1. sayfadan sonra girilen entryler okunmuyor ve onemsenmiyor.
    2 ... bu da benim nikim husnu
  10. 10.
    O eski troller atlarına binip gittiler.
    1 ... mermiye kafa atan mucahit