1. 1.
  Eski başkanları (Özer) bir alem, üyeleri bir başka alem olan, ısınma hareketleri çalışacakları yerde sahnede dolaşsalar da tiyatroyla ilişkili bir iş yaptıklarını düşünsek dedirten, bir garip uludağ üniversitesi topluluğu.
  -1 ... stalker
 2. 2.
  bu topluluğun oyuncuları kendi hayatlarını hiçe sayarak bu topluluğu ayakta tutmaya çalışmaktadırlar.
  topluluk için kendilerini parçaladıklarını gördüm. gerçek manada parçalamaktan bahsediyorum.

  kendi aralarında arkadaşlıkları çok iyi çok güzel, ancak oyunculara göre bu topluluk her şeyin önüne geçmiş durumda. bu kötü bir durum. bazı şeylerin farkına varmalısınız güzel topluluk.

  kendinizi heba ediyorsunuz. zira hayat sandığınız gibi bir oyun değil. eğer siz topluluğu hala her şeyden yukarıda görmeye devam ederseniz ileride sektörünüzde tutunamazsınız.
  1 ... 32 ocakta dogdum ben
 3. 3.
  oldukça güzel işler yapan, başarılı bulduğum topluluk. bugün dünya tiyatro günü olması sebebiyle kampüsün içinde kostümleriyle dolaşıp herkesin gününü kutladılar. bu gürültüler yine ülkücü tayfasının tekbir sesleri mi diye düşünürken bir anda rengarenk kostümleriyle çıkıp hepimizi gülümsettiler. yaptıkları farklı ve hoş bir şeydi ayrıca da çok sevimliydiler. burdan kendilerini tebrik ediyorum.
  2 ... hibiscusrosa
 4. 4.
  bir kaç oyunlarını eski üniversitemdeki mete cengiz kültür merkezinde izlediğim ve amatör bir tiyatrocu olarak oldukça beğendiğim topluluk. kampüse renk katıyorlar. oyunlar sonrasındaki söyleşilere katılma imkanı da buldum. çok heyecanlılar ve işlerini severek yaptıkları her hallerinden belli. sırf bu bile benim için yeterli.

  anti parantez; her şeyden önce tiyatronun hayat olduğunu bir kez daha hatırlattıkları için seviyorum kendilerini.
  ... antikaromantika
 5. 5.
  Medikonun orda yaptıkları hareketler görülmeye değer dediğim topluluk.
  ... ciklet kizilok