bugün

Bu yazılar sonrası ceza yesem de zerre umurumda değil.

Böylesine ensest sevici, pedofili düşkünü, cahil, sapkın ve futbol teröristi/cahili arasında yazar olmaktan son derece utanıyorum. Bütün bu yazarların buradan te amına koyayım..
ekşi de yazdığım için umarım bu utancım biraz da olsa örtülür.

Oldukça kötü bir durumdur.
Seni çok iyi anlıyorum kardeşim.
Bu girim silinecek sözlük kurallarına aykırı olduğu için ama olsun.
Bence yazma ve bu lanet yerden git.
Bu utanç yüzünden 7 yıldır halk arasına çıkamıyorum, kız istiyorum vermiyorlar, kahveye gidiyorum kimse 101 de eşim olmak istemiyor.

Allah emeği geçenlerin belasını versin.
Hak verdiğim sorunsal. Sorunsal demek istemezdim fakat kelime bulamadım.
Zamanında gururla inci sözlük yazarıyım bile diyebiliyordum. Ama artık uludağ sözlük yazarıyım derken iki kere düşünüyorum. Seviye çok düştü. Böyle giderse buralar dutluk olacak. Kimsecikler kalmayacak. Belki bu entryi yazarken "bak şuradan siktir git" yazısı iceren resim atmışlardır. Belki de birazdan atarlar. Gitmekle olmuyor. Orospu çocuklarını elemek lazım içimizden. Ah bana bi yetki verseler var ya...
yazmaktan utanmıyorum yazdıklarımdan da utanmıyorum. utanılacak bir hareketimiz olmadı çok şükür.
(bkz: al kıdem tazminatını siktir git)

bu da bir seçenek tabii.
Arkadaşı inci sözlüğe alalım.
Utanmıyorum ama kimseye de Burada yazar olduğumu söylemiyorum, zaten söylesem ne olacak mk.
Sanki bana madalya mı verecekler.
yazmaya değil ama okumaya utanıyor insan.
Utandığım tek şey 11 yıl önce açmış olduğum facebook hesabımda yapmış olduğum o zamanlar komik olduğumu sandığım paylaşımlar. Gerisi hava civa..
Utanmak değil de korku demek daha doğru.

Edibüdü: evli olup eşinden Uludağ sözlükte yazdığını gizlemek.
Kimi yazarların yaşadığı durum.
Otobüste vs. telefondan giremezler buraya.
Toplum içinde yazar olduğunu gizler bu tipler.
Ah sizi sizi.
Bir keresinde babamın yanında gireyim dedim. Aaa dedim baba şunu biliyor musun sen, yanlışlıkla elim bilmem kimin memeleri başlığına değdi. bereket görmeden kapattım. Ne yapayım söyleyin arkadaş ama yazmadan da duramıyorum. Lan zall büyü mü yaptın bu millete.*
Dönem dönem gelen hissiyat. Ama sonra geçiyor, insan her şeye alışıyor maalesef.

Ayrıca "telefondan girmek" falan bunlar hep bazı yazarlarca sexting olarak algılanacak laflar. dikkatli olun derim.
Utandığı şeyi yapmamalı sanki insan. Çok severek yapmasa da bazı şeyleri en azından smooth ilerlemeli.
Bundan 4-5 sene önce kantinde oturmuş uzun uzun entryler giriyordum. Bizim üniversiteye yeni geçmiş biri vardı, yanımdan geçerken gördü, izin istedi oturdu. Entrymi bitirdikten sonra muhabbet başladı. “Uludağ sözlük bitti ya, format mormat bitirdi çocuklar.” Dedi. “Sen yazıyor musun?” Dedim, “iTÜ sözlükteyim ben.” Dedi(yanlış hatırlamıyorsam). Sonra 5 dk Uludağ sözlüğü gömüdü ve gitti.

O kadar zaman geçti, hala aklıma geldikçe ne kadar haklı olduğunu düşünüyorum ama hâlâ buradayım.
Utanma durumu yok ama çevrimiçi kişi sayısını gördükçe ne olmuş buralara diyorum. 3-5 yazar var trollü. Birkaç tane eski yazar, kalanı da yeni nesil. Bunlar çeviriyor sözlüğü.
Entryler sohbet havasında ve gelişigüzel.. Denetimi de azaltmışlar herhalde. Eskiden de bozdu bozdu diyip gelirdik de. Şimdi gerçekten bir soğukluk var.
Bozuldu diyebileceğimiz bir sözlük kalmamış gibi.
Ama sıkılıp uğruyor insan arada.

T: bir durum.
güncel Önemli Başlıklar