bugün

uludağ sözlük yazarlarına göre daha çok bekletilmiş yazarlardır ekşi sözlük yazarları.
O onay sırasını beklemek kolay değildir zira.*
Kutluyorum kendilerini.
gevşek yazarlar vs gergin yazarlar karşılaşması gibidir.
kimi ararsan alayı oradadır. tasvip etmiyoruz kendilerini. hain bunlar hain!
uludağ sözlük ekşi ile inci sözlük karışımı birşey. yazar alımı nadir yapılması gerekir.
57100 kişiyi geçip nesil olmaya hak kazanmak kolay değildir arkadaş. (bkz: Ama nedense hep buraya geliyorum alışamadım)
samimi ve yardımseverlik aynı zamanda dert ortağı olma özelliklerinden ötürü uludağ sözlük yazarları ekşicılerin eline verir efenim.
Hem ekşi de hem ulu da yazan yazarlardır.
farkıyla olay yaratan adam olan tilki'dir. yaz kardeş. 3 tane var hem de. kıskananlar çatlasın.
Burada troll olanlardır.
ekşi hesabını satabilir.
kesinlikle uzun bir süre beklemiş olan yazardır.
Çaylaklığa adım atışımın bu birinci gününde uludağı seçmemin temel nedenlerinden biridir belki de eksi yazarları. Pek de haklarında iyi seyler duymamışımdır (özellikle bazı değerlere saygı konusunda), tabi hepsinin böyle olduğu da söylenemez.
hemen çıkıp gitmelidir.
Uçurulanlari sayiyorsaniz artı birimle katilirim.
kah orada, kah burada entry yazarlar.
(bkz: lisaaaa).

kıskanmayın ibneler.
200 lük banknota hesabını satabilecek yazardır.
aralarında ben olmadığım için şanssız olan yazarlar.
(bkz: hayrına up)
yardıma el atmaları gerekir.
iki guruba da dahil olduğumdan, kazananı olmayan versus.
Ekşinin havada karada tokatlayacağı versustur.
hayaller hayatlar çok enteresan. bence gerek yok böyle şeylere. hem ekşi hem inci hem uludağ hesabı olan birisi olarak diyorum ki. ekşi sözlük kadar gereksiz insanın bulunduğu bir plaform yok, buradaki samimiyeti hiçbir sosyal medya platformunda bulamazsınız. seviyorum sizi ibneler.
uludağ sözlük'ün büyük bölümü liseyi bile bitirecek durumda olmayan ergen profilidir. elbette ekşi'de de ergenler var ama gel gelelim buradaki kesif cehalet kokusu, moderasyonun vizyonsuzluğu ve yeteneksizlikleri daha çok göze batıyor.

kısaca şöyle diyelim; ekşi sözlük'te yazarlık verseler uludağ sözlük'ün 3'te 2'si anında ortamdan uzaklaşır. bir de insanın kendisine ben dönyanın en gözel garısıyam demesi aptal cesaretinden başka bir şey değil. hayreti mucip.

özet: özet falan yok. okuduğunuzu anlamayı öğrenin. evet.
Şu şekildedir;

Ekşi sözlük = Galatasaray
Uludağ sözlük = Fenerbahçe
Tiner sözlük = beşiktaş
Uludağ alır bence.