bugün

uludag sozluk tvnin kurulmasından sonra el birliğiyle onu büyütecek olan yazarlarımızın görevlerini gözler önüne seren başlık.
hemen kendimden* başlayayım;
kanalın çaycısı. zira benden başka bişey olmaz.*
meslek lisesinden beri bu işin eğitimini aldığım düşünülürse stüdyo yönetmeni olarak.

(bkz: nexagon)
* * *
benden yazar olmaz haber muduru olsun ve de haberleri sunsun.
ben magazin programini sunmaya adayim.
klasik muzik programini josef k sunsun.
gonul dostu hocuspocus turku programi yapsin.
yazarin sesi gibi bir programi da bl sunsun.
program devam ederken dahi paspas yapabilme yetkisine sahip hademe.*
(bkz: uludağ sözlük tv)
salca: yemek programi.
en iyi sevişen arkadaş henkırmen olsun veya ali kırca yazar olsun.
ben gönüllü hava durumu sunucusu olabilirim:
bugün eskişehir'de got donduran soğukları var. ayaz adamın iflahını kesiyor. öte yandan, antalya gavur hamı gibin yanıyor. kadere bak lan!

hepinize donsuz geceler.
hatun kaldırma kuvveti: teknik müdür * * *
zall haberleri sunsun mehmet ali birand gibi. mulayim havadan sudan hayat hakkinda adli programi yapsin cetin altan'la. karin sosyetenin degisen yemek aliskanliklari adli bir program yapsin. josef k muslum babadan direk damariniza adli programi hazirlasin, sunsun.
montajelemanı ismiyle müsemma işi yapacak. *
öldürmem komaya sokarım: ebe arıyorum.
içerik:
öldürmem komaya sokarımın 5. nesillerin ebeleriyle bir eve girip onlardan birini kendine eş olarak seçme uğraşında olduğu bir yarışma programı. sunuculuğunuda bizzat ben yapacağım. yarışmanın sonucunda öldürmem komaya sokarım amsterdamda seçtiği ebeyle rüya gibi bir nikahla dünyaevine girecektir.
başvurular bizzat bana yapılacaktır. ilgililere duyurulur.
görevlerle program önerilerinin karıştırıldığı tv dir. kurulursa karman çorman bir tv olması muhtemeldir.
tanım: muhtemel sözlük tv sinde yazarların kotaracağı işlerdir.
stevemcqueen de maç anlatırdı sanırım:

--spoiler--
evet sayın seyirciler fenerbahçe-barcelona maçında 31. dakikaya gelmiş bulunuyoruz. geldik mi cenabet dakikaya, şunu geçseydik bi mna koyim. evet sayın seyirciler, at orta sahanın kendi yarıalanındaki dilinimden takımını atağa kaldırıyor. .mına koyim, takım değil hayvanat bahçesi; atı* var, ayı* var, faresi* var, maymunu * var. asdkfşdfkşldg.
--spoiler--
fena vtr'ci olurum. * ben de nexagon ve bigron06 gibi liseden beri bu işlerdeyim.

(bkz: vtr operatörlüğü)

ayrıca tanım: kurulabilecek bir sözlük tv'sinde uuserların atanacağı bölümler ve işlerdir.
pilotmont: hava ulasim sefi ve helikopter alani sorumlusu.
deatly : müzik programı sunucusu

- evet sevgili seyircilerimiz. şimdide kiyle..küyle..keyle minoj dan geliyor. lave. live..löve at firşştt sigg..lan ne s.kim sokum isimleri var bu şarkıların lan.. çok afedersiniz sevgili seyirciler. şimdi klibi izlemeden önce şunu söylemek istiyorum ki çok sağlam mal var ablada. çok taş. hatta ben bir gece zap yaparken bu klibi yakaladım inanmazsınız üç posta..

yönmetmen: reklam girin çabuk yayına.. çabuk lannnn!!!
burkay : aşk doktoru

hadi aşk acısı çekenler.. buyrun paylaşalım. paylaştıkça azalır dertler, kederler.

hatun yapma parolasıyla çıkılan bu yolda başarılı olunabileceğini düşünüyorum. *
esens:esens le sizin sesiniz ya da sabahların entry cisi

x:esens hanım haksız yere entry mi sildiler?
y:ne siliyosun kardeşim yazık değil mi?ağlama arkadaşım sende
x:ühühühüü
atnicki : belgesel programı seslendiricisi (böyle bir tanım var mı bilmiyorum ama..)

- erkek aslanımız dişi aslanın yanına çaktırmadan yaklaşıyor. evet arkadan usulca sokuldu erkek aslan. ne yapacağını merakla bekliyoruz. şimdi erkek aslan dişi aslanın üzerine çıktı. hayvan herif. hayvan heriffff. çok afedersiniz ama kızıcam artık. lan kırk defa söyledik sana önce bir ön sevişin, bi oral yapın. neyse artık.. erkek aslanımız adeta bir makine gibi çakıyor dişi aslana. hay maşallah, hay maşallahhhh.. aslan değil sanki matkap efendim. herif doğduğundan beri seks yüzü görmemiş sanki. şerefsiz öyle çakıyorki bizim jeep bile sallanıyor burda. vay vay vay vay.
drnirvana - huzura doğru programı sunucusu.
lolita lempicka: personel müdürü *
justinank: spor haberleri sunucusu *
sigarayla savaşanlar derneğinin reklamlarının başlığı. (bkz: tiryaki)
kısa cümlelerimle ve fiziğimle ancak bodyguard olabilirim...
set me free - taraftarın sesi.