bugün

(bkz: Çok ayıp ediyorlar onların ben amına koyim)
şimdi ekşiciler düşünsün.
"kokuşmuş zihniyet" derken?

görsel

(paçavra bu manşetlerin hiçbirinden hiçbir ceza almadı)
yapmayın , kendinize saklayın doğrularınızı. başınız belaya girmesin.
akit denen paçavranın editörleri de sayfayı dolduracak yalan bulamayınca, uludağ sözlük okuyorlar herhalde.

hiç daha "uludağ sözlük'teki lilith kullanıcısı, memeleri hakkında konuştu" diye bir haber yaptıklarını da görmedik ayrıca.
(bkz: dinime küfreden müslüman olsa)
(bkz: ak it)
Tüm ateist ve deistler bir araya gelse akit kadar insanları dinden uzaklaştıramazdı.

Teşekkürler akit...

Bunu da yaz...
Alt tarafı 200-300 yazarın olduğu sözlük nasıl bir gazeteye haber oluyor anlamış değilim.

Ekşi sözlük mü ihbar ediyor ne yapıyor.
yeni akitten bir hakaret daha.

zallın yerinde olsam yeni akite ticari itibarı zedelemekten dava açarım.
bu kaçıncı hakaret.
Bunlar da işi gücü bıraktılar bizle uğraşıyorlar.
Amk biz bile sabahtan akşama kadar sözlükteyiz okuduğumuz entry ya 2 ya 3. Adamlar yemiyor içmiyor burayı okuyor herhalde.

Gerçi bunlar nefretten, pislikten, kaostan beslenen yaşam formları olduğu için uludağ sözlük güzel bir kaynak. Buradaki ergen embesillerin yazdıklarını kendi okurlarına pazarlayıp “bakın düşman içimize kadar girmiş, akebe olmazsa 2 gün yaşayamazsınız” propagandası yapıyorlar.
Deli bir değil ki bağlayasın, ölü bir değil ki ağlayasın. Bunlar ayrı bir dert onlar ayrı bir dert.
Oo meşhur olduk beyler el sallayın. Yeni güzel kızlar gelecek kesin sözlüğe. Heyecanlandım gidip saçıma jole vurayım.
Akıt sözlüğü eleştirecek kadar saygılı davransın önce denebilecek haber. Evet ben de şahsen sözlükteki bir çok saygısız ve seviyesiz eleştiriden rahatsızım Ama insan bunu haber yapan kişilerin de seviyesiz haberler yaptigini bilince ister istemez gülüyor. Kendinizi bu tarz insanların diline düşürmeyin ahali.
Senin kitabin bizim gibi kendine inanmayanlarin oldurulmesini emrederken alcaklik degilde, biz laf soyleyince mi alcaklik oluyor ?
burda kimsenin elinde masum kanı yok. senin elinde de yoktur, değil mi yeni akit çalışanı?

görsel
söz konusu haberci akit ise sikimde bile değil.Dinime söven müslüman olsa bari.
min son'a kalsa her yer inci olsun!
Bu kadarını da beklemezdim.
Başı da sen çekiyorsun amına kodumun oğlu.
ya halen anlayamadınız değilmi bu sözlükte her kafa yapısından adam var.
(bkz: ak it)
güncel Önemli Başlıklar