bugün

... galiba dedirten durum.

başka sözlüklere bakıp bakıp iç geçirmeme de neden olan durum.

hergün bir umut lost yazıp aratıyorum ama benden başka yazan da yok.

edit: bu entrynin yazılış tarihinden önceye bakılırsa dizi hakkında hiç yorum yapılmamış olduğu görülecektir. bu entry le yazarların dikkatinin lost başlığına çekilmesi hedeflenmiştir. başarılı olunmuştur. artık bu başlığın lost başlığına yönlendirilmesi farz olmuştur. ayrıca artık bu zamanın ötesine geçmiş entry i kötülemekten vazgeçinizdir. ya da vazgeçmeyinizdir...siz bilirsinizdir.
evdeki iğrenç yayın sistemi nedeniyle cnbc-e yi seyredemeyen , yakında tüm bölümlerine cd ler halinde sahip olup gece gündüz izleyecek olan şahsım vasıtasıyla ortadan kalkacak geçici durum.
(bkz: ve amerikalilar bagimlilik yaratan bir dizi film daha yapti)
(bkz: polat alemdar vs john locke)
http://www.website-review.../freehost/lost/others.jpg

diyorum...bi de yuh diyorum...şimdi ben bu diziyi izlemiyim de daha hayırlı napiyim diyorum.

(bkz: bu tadı seviyorum)
mensup olmadığım yazarlar grubu...
bünyemde saşkınlığa yol acmıs olan, sayesınde sözlüğümüzde kate adlı insanlık dışı hemcinsimin fazla tanınmaması da olagan olan durum.* * lost rulazzz!
bu entry ye ikinci nesil yazarlar dahil mi değil mi sorusunun akla gelmesini sağlayan , eğer dahil se o zaman şaka gözüyle bakılması muhtemel yok değilse ikinici nesil yazarların kaale alınmadığı bir entrydir
gecede yaklaşık 5 bölümünü izlediğim, fanatiği olduğum lost un açık bir kanalda yayınlanmaması sebebiyle, seyredilmediği değil seyredilemediği düşünülerek açıklanabilecek durum.
sadece digiturk te yayınlanmasından dolayı sayının az olmasının normal karşılanması gerekir ama yine de (bkz: buyrun ben burdayım)
(bkz: bravo sözlük)
(bkz: yürü be sözlük)
(bkz: madem izliyorsun sözlüğe niye yazmıyorsun)
(bkz: sen üstüne alınma darwen)
çağla şikel:lostumu izledim bekliyorum
(bkz: ot)
(bkz: bok)

gerçekten açılmış...
(bkz: sozlukte hıc csi izleyen olmaması)
(bkz: sozlukte hic house izleyen olmaması)
(bkz: sozlukte hic cennet mahallesi izleyen olmaması)
(bkz: internet keşfedildi duyduk duymadık demeyin)
külliyen yalan olan durum
dicitürkümüz olmasa bile kendi imkanlarımızla internetten besleniyoruz işte.
şimdi başlatmayın beni, otherstan girerim hansodan çıkarım ühühü
verecegim birkac spoiler ile oyle bi durumun olmadigini kanitlayabilirim. yok be yapmam. yada yaparim belli olmaz.
yalandir efendim. deliler gibi izlemekteyizdir. ancak kalles internet yuzunden azar azar indiriyoruz bolumleri, digiturksuzluk kahrolsun...
yalanın daniskası... jakobenden sonra asla olmayacak bi durum...
sözlükte lost izleyen kişilerin az ya da lost hakkında entry girenlerin az olması gerçeği karşısında "hiç" le nitelenen durum.
gerçek: ekşi sözlükte lost'la ilgili tam 113 sayfa entry bulunmaktadır.
peşin edit: ekşi'de başlıkları alt alta okumak 654 sayfadır. bu da sözlüğümüzde kimse başlıkları alt alta okumuyor manasına gelmez.istatistik esnektir.
(#1307326)
2004 yılında gerceklesmis hadisedir.
(bkz: tost dizisi)
(bkz: severek izliyoruz)
(bkz: lost ne lan)
(bkz: sawyer i getirin bana)