bugün

tamam danla bilic'i davet etmeyin ama birilerini de çağırın be olum...
çocuklar duymasın tutku olabilir. ona soracaklarım var.
burayı kimse siklemediği için. ekşi kim siz kimsiniz amk..
tamam çağır ananı.
zamanında inciye "bile" konuklar geldiği için düşündürdü. gerçi zamanında inci adamdı.
Parasızlık olabilir.

Ya da heyecan yaratmamakta olabilir. Süpriz gibi. Eheheh.
(bkz: fakiriz panpa)
Gayet normaldir. Akşam bir hesabı kapatıp sabah başka hesapla gelen karaktersiz tiplerin olduğu mekana kim gelir? Evet.
dun acilan basliklarin yarisi sütyen iceriyordu.
Zall zamanında beni davet etti. Çok beyendim bir daha gitmedim.
ismail bir ara bunu düşündü ama öbür taraftaki şişko dürümcü elini çabuk tuttu ve projeyi başlattı. bazen olmayınca olmuyor işte.
Davet etse ne yazar, daha gelemeden konuk hesabını uçurur.
uludağ sözlüğün sahibi de kendisine ait sözlüğün artık sözlük olmadığını bildiği içindir. aslında buranın bu hale gelmesini bizzat o ve ekibi yaptı desek yanlış olmaz gibi. yahu moderatörlerin yedek hesaplar ile sol frameyi darma duman ettiği konuşuluyor hesap et. şu anda da birkaç hesap var yazdıklarına bakın sürekli diğer yazarlara sataşmaktan başka bir şey yapmıyorlar. kaostan besleniliyor resmen.

buraya misal ünlü birisini getirseler ( ekşi sözlükteki gibi ) sorulacak soruları az biraz hayal etsenize. skandal kelimesi anlamını yitirir sosyal medyada. kadın bir şarkıcı geldi mesela soruları yanıtlıyor. sorulara bak ;

- ilk ne zaman patlamıştınız ?
- akrabanız olan erkeklerle ilişkiye girdiniz mi ?
- bizim yatalak dede var onunla halvet olur musunuz ?
- klibinizde kaba etiniz memiktolarınız gözüküyor bilerek yapıyorsunuz demi..

bu ne lan.
Buraya bir ünlü gelse zall meşhur olur. Rezil eder kamuoyuna bizi. Zall Ordan da parayı bulur merak etmeyin. Alışkın o. Para onun herşeyi. Öte yandan sözlük bu vaziyetteyken sittin sene kimse gelmez buraya. Burayı bilen bir ünlü kesinlikle gelmez.