bugün

Şüphesiz ki uludağ sözlük'ün en büyük ihtiyacı olan veritabanlarından biri.
şimdi nasıl olacak, onu anlatalım.
mesela bir arkadaşımız memesini paylaştı diyelim. sonra diğer yazarlar da vikvik ettiler ve memesini paylaşan kişi attığı görseli sildi.
söz konusu başlıkta ya da arkadaşımızın nickaltında sürekli şöyle sitemlere rastlıyoruz.
-- aaa, ben görmedim.
-- ulan ne fotoğrafı kaçırdım gene.
işte bu veritabanı buna derman olacak. onun sildiği ama diğer yazarlar tarafından alınan caps bu veritabanına yüklenecek ve herkes bunları görebilme şansına erişecek. böylelikle bu " ne kaçırdım lan ben " diye ortalıkta kafası kesilmiş tavuk gibi dolanan zavallı arkadaşlarımızın da feryatları son bulacak. resmen toplumsal yaranın kapatılması. resmen amme hizmeti. evet.
ilk bigbek'in poposunu paylaşın. millet popo görsün.
bunun yanında görseli/fotoğrafı açıktan gömüp fotoğrafı paylaşana beddualar edip ama gizli gizli yaban çakalı gibi o fotoğrafları download edenleri gösteren bir uygulama da olsun.

bir de aynı şekilde özelden yıkama yağlama yapıp açıktan aynı kişiye küfre hakarete varan arkadaşları da böyle bir liste şeklinde şey etsinler.

bir de sözlük içerisinde aktif yöneticiler olsun. yetkisi olan arkadaşlar yetkilerini sözlüğü selameti için kullansınlar.

bir de.. yok lan başka bir de yok bu kadar şimdilik.
Herkeste bir Taban var da veri yok amk.
Ekran görüntüsü almış bir yazar olarak belli bir miktar karşılığında paylaşabilirim.
Fotoğrafları için tıklayın.
Bugün de başkasının yerine utandık çok şükür yarabbelalemin.
iyi bi fikir gibi duruyor ama yine de

--spoiler--
mesela bir arkadaşımız memesini paylaştı diyelim
--spoiler--

Den sonrasını okumadım.
google'da vardı aynı görsel.
ulan rastgele görsellere bile şurada deliren tipler var ya.

yuh yahu.

evet görmüş bulundum.
artı veya eksi oy bile atmadım.
siz ise sanırım mesaja boğmuşsunuz.

bu ne açlıktır kardeşlerim, yapmayın. *
bu entryi bir an yanıbaşımdaki güzel kızlarla birlikte, yalıdan yazdığımı hissettim. *
ulan am,meme görmeye ne kadar meraklısıniz amk..

madem meraklısıniz gidin evlenin hergün görürsünüz..
Bende arşiv var ifşalık fotoları hrmen kopy yapıyorum..

Ücret karşılığı siz foto söyleyin ben silinde daği atayım.. Kalça meme vs

Evet iban 01112 2321 1111 01011 010110
Arşivimde bulunan çok çeşitli meme koleksiyonumu, bu günkü göd capsiyle takas edebileceğim veritabanıdır.

Ulan ipneler altı üstü bi göt, lakin çok meraklandırdınız insanı.
" toto; bari sen yapmayaydın eyiydi " dediğim durum.

not: titaniğin neden battığını anladınız mı?
anlayanlar anlamayanlara anlatsın...
işte yıllardır beklenen hizmet.
hayır yani buraya atma cesaretini gösteren birisi pmden isteseniz ordan da atar. bi deneyin şansınızı.
bigbek'in ayaklarını paylaşıyorum. ilk resim benden olsun. poposunu bulanla takas edebilirim.

evet yine topuklu ayakkabı.

(img:#1874719)
Arkadaşlar biri götünü atmış. Kimse ss almadı mı?
Atsanıza olm.
ciddi ciddi gece ne kaçırdım paylaşılsın lan. sabahtan beri bir meme muhabbeti dönüyor.
böyle yazarlara maaş falan bağlansın yav. düşünmüşler, uğraşıyorlar o kadar.
Yanlız bu suçtur. Biri sosyal medyada şahsi fotosunu kendi hesabından paylaşabilir fakat bu fotonun başkasının eline geçmesi ve gerektiğinde kullanması suctur. Komple sözlüğü kapattıracaksınız amk.
(bkz: ruh hastası derken ciddiymiş)

Asdfsf.

Gerçekten güldüğüm başlık ve entryler.

(bkz: amme hizmeti)
böyle amme hizmeti de anca uludağ sözlükte olur amk. iyi o memesini atsın, beriki sikini taşağını atsın. akşama kadar göt baş izleyelim işi gücü bırakıp.

sözlük lan burası sözlük. ayıp amk.

şaka şaka. özellikle sik taşak kısmı.
Niye böyle şeyler yapıyorsunuz? Töbe töbe ya.
Kimlerden koşarak uzaklaşmalıyız sayenizde öğrendik. Tşk.
(bkz: Valla bacım sen çok yanlış gelmişsin)