bugün

bir kaç aydır gözüme çarpan oldukça enteresan olan ilişkidir.

bu biseksuel olduğunu iddia eden (bkz: yazar cizer34) adlı fake hesaplı eşcinsel ergen sürekli sözlükte feyk hesaplar açıp dolaşıyor hiç bir hesabı da ne hikmetse silinmiyor. bir kaç hafta önce xmockingbirdx, arizona kertenkelesi34, nick koymayi unuttum hesaplarla homojen sözlük reklamı yapıyordu daha sonra sözlüğün tutmayacağını anlayınca o görevi bırakmış. yine bu eleman 1 hafta önce cumhurbaşkanına hakaret ettiği entrylerin ss lerini ekran görüntüsü alıp sözlüğe attım fakat polemik diye entrymi sildiler beni saçma sapan sebeple çaylak yaptılar. sürekli küfürlü entryler girip 1-2 dakika sonra silip kaçıyor. mesela dün gerçek hesabı (bkz: yazar cizer34) çaylak oldu bugün (bkz: biseksuel yazar34) adlı hesaba geçti muhtemelen vpn ya da hotspot shield kullandığı için ip adresi farklı gözüküyor diye silmiyorlar. sürekli sözlüğe gelip giden birisi olarak bu ergen kadar korunan bir yazar görmedim.

bu arkadaş moderatörlerden birisinin fake hesabı mı?, yada moderatör tanıdığı mı var? yoksa moderatörlerden birisine vurduruyor bunun karşılığında silinmiyor mu?
aklı sıra kemalistlere destek olan ortamın kaşarı yazar. yazar cizer34 caylak oldu biseksuel yazar34 le devam ediyor işi gücü ekmek parası derdi yok anlaşılan..
bu hesap %100 moderatörlerden birinin fakesi ya da sözlükte moderator arkadaşı olan ergenin birisidir. bu kadar suça rağmen halen daha burada yazıyor.
ben bu hesabı 4 5 aydır takipteyim sürekli illegal işlere karışıyor.hesabı kullanan ergen de ağır şizofreni hastası. yazdıklarını okuyun hiçbiri birbirini tutmuyor.
ben bu topu 1 sene önce moderasyona fake hesapları ile şikayet ettim silik yapmadılar. bütün hayatı uludağ sözlükten ibaret olan 11 bin entry girmiş düşük beyin noronlarına sahip yalamanın teki. moderasyonla sağlam ilişkisi var mod erkeklerden birine vurduruyor demek, aynen.
Bu formata uymayıp entrysi silinen çaylak olan tiplerin kabahati başkasında araması da bambaşka ya...oğlum kural kaide belli işte zorlamayın.
şüphesiz moderatörlerden birinin sözlükte takılmak için açtığı hesaptır. fake hesaplar açıp kendisine artı oy veriyor, çaylak olunca yan hesaplarına geçiyor. zall tarafından ağır torpilli sözlüğün anasını siken bir eleman.
(bkz: cinsel seks)