bugün

soru:nasıl coşarım??
cevap: bilmiyorum ki sordum, biliyorsan söylede öğrenelim....
soru: girdiğim entrylerin telif hakkını almak istiyorum. mümkün mü?
cevap: dirseğimi yalayabilmek için kolumu kıracağım mümkün mü?
beğendiğimiz bir yazarın tüm entrylerini nasıl okuyabiliriz?
soru: ulu'da sahiden mod var mı?

cevap: mod ne arar la ulu'da?

not: seni tenzih ederim bebişim. (her mod üstüne alınsa tamam çaylak yapmazlar hahha!)
soru: uludağ sözlükte en az kullanılan şey nedir?
cevap: sağ üstte "online"'ın hemen altında olan bir kutu var sağında da "ara" yazıyor. hah işte o'dur.
soru: sözlükte ironiye izin var mıdır?
cevap: hı hı.
ya pardon ama herhangi bir ücret talebi mi var burda?
sözlüğün orasını burasını çok kurcukluyorum.
bozulur mu?
- sıkça sorulan bir soru sorabilir miyim ?
+ hayır.
- peki.
sözlükteki her şeyin en ince ayrıntısına kadar merak edildiği bölüm.
bana verilmiş ve "ben" butonuna basınca görülebilen bazı artı veya eksi oylar, söz konusu entry silinmediği halde, nasıl kaybolabiliyor?
soru: bir derdim var bölümüne niye sadece bir mesaj yazılabiliyor. başka bir deyişle bir mesaj okunmadan niye mesaj atamıyoruz. ?
soru: çaylak yapılırken sebep belirtseniz?
soru: bu sözlükte yazarların şahıslarına hakaret etmek serbest midir?
sorunun devamı: hayır öyleyse, biz neden bu kadar çırpınıyoruz sesimizi moderasyona duyurmak için ve moderasyon neden hakaret kadar önemli olmayan -yazım yanlışları, "bakkala gittim" subjektif entryleri gibi- kuralları uygularken ışık hızıyla hareket ediyor da ortada çirkin bir sözlü saldırı varken ve kendilerine ulaşılabilecek tüm yollar denenmişken sessiz kalıyor? illa moderasyon istatistiklerine bakıp ordan birine özel mesajla mı ulaşmalıdır biz sıradan ve aciz yazar kulları?
entry'ler kaç oy alınca en beğenilenler listesinde görünüyor ?
genelde, yazarlığın fetüs evresinde akla gelen, ilk okuldaki okuma fişleri berraklığındaki düz mantık öbekcikleri.
sözlükte başlık nasıl açılır?
şey ben küfür ün anlamını araştırıyorumda bir türlü bulamadım?

biraz yardımcı olabilirmisiniz acaba mına koyum
Sözlükte çaylak durumundayım ama onlıne sayfaındaki durumum butonunu göremiyorum ne yapmalıyım ?
nickimizi nasıl değiştiririz?
entrilerimizi kaç kişinin oyladığına nasıl bakarız ?
bu sözlük nereye gidiyor?
başlıkların yanında parantezde verilen sayıların anlamı ?
10 entryden sonra aktive için gereken işlem varmı ?varsa neler? yoksa neden?
bu gammaz nasıl yapılıyor bir türlü bulamadım?
gerçekten o kadar şakirt var mı ?
Çaylaklığa düşürüldüm... hemde tamamen iyi niyetle : düzeltmem gereken bir entrym oldugunu gördüm ve düzelttim. entry düzeltirken yaptığım hatadan pişmanım lütfen artık yazarlığa geçişimi sağlayın. Pişmanım ... Çaylakken bir derdim var butonunu kullanamak da cabası. Bu buton çaylakken en azından 1 kez kullanılsa daha iyi olmaz mı?
güncel Önemli Başlıklar