bugün

ulan 2 saat offline oldum yine ne kaçtı amk.

oldukça renklidir.
Abazan ve alfa oğlu alfa değiliz diye bize de yavşayan yok. Tabii popüler değilik, bilinmiyok diye bizi beğenmezsiniz. (bkz: swh)
bu güne kadar bu sözlükten kimseye yavşamadım yavşamam kimseye yürümedim yürümem burada bulunma amacım bu değil ve karakterime ters.
görsel
ben kim kime'ye yavşıyorum kesin bilgidir yayabilirsiniz.
Uludağ sözlük 2020 yavşama olimpiyatları başlasın.
yok en tatlışkopompiş, yok mini minnoş şeklinde çoluk çocuk uyuduktan sonra kulağa fısıldanacak sözleri başlık yapıyorsunuz kimin kime yürüdüğü belli değil. herkes adam gibi söylesin kolunu ısırsın saat yapsın. deli deli üstüne almayı bıraksın.
Bana bütün milleti sıradan geçiren Tarık akan muamelesi yapmayın arkadaşlar. Ben sadece kendime yavşarım benim kadar beybisi daha gelmedi.
Bik bik benimde duygularımla oynadı. Acı ama gerçek. Meğerse herkese mavi boncuk dağıtıyormuş. Yazık.
Bir 3.nesil olgun Uludağ sözlük erkeği olarak kızları bekliyorum. * *
Sekizinci nesil yazar olarak kızları bekliyorum. *
ben buseye yavşıyorum ama beni takmıyor. nickini falan okşadım ama, ı ıh bana mısın demedi.
dileyen dilediği kadar bana yavşayabilir. mümkünse kadın yazarlardan biri bu deneyimi bana yaşatabilirse sevinirim.
Kim kaç nickle yazarlık yapıyor şenlikleri daha uygun olabilir.

Ulan sözlüğe bak arkadaş... bir tane normal insan yok. *
Kim kel insana boşalıyor şwnlikleri daha çok tutar.
Son bir hafta icinde olanları yazarak listeyi daraltsak mı.
Hormonlar da çalışmasa bu dünyada zevkli bir şey olmayacak.
Yok valla edebimle yazıyorum bu ara.
eğlencesine yavşasam mı diye düşündürten bir başlık. ama sonra aklıma geldi, yavşak değilim.
En son 7 yıl önce, 2 ay birine yavşadım. O da boş değildi. Tutkulu mesajlar birbirini kovaladı.

Cihan abiyle o vesileyle tanıştık. Zirvede bıraktım.
Tek yönlü olarak yavşıyordum sonra bıraktım. Sapık mıyım neyim ayol
"Yavşamak demeyelim de ilgi gösteriyor diyelim." N.K.
20 enrty girilmiş ama ne tıkırtı var ne sıkırtı var.
Yavşama deyince herkes doluşmuş. Sıra numaramı aldım bekliyorum. Uludağ kartımı soktuğum için önden sıra verdiler mallar beklesin.
Beş dakika nazmiye demese ölcek bu da.