bugün

profosyonel futbolcuların da sözlüğe katılmasıyla önüne geleni ezecegini tahmin ettiğim büyük takım. bursa amatör ligden baslasak diyorum..
yalan olan zirvelerden sonra muhtemelen kurulması gerçek olacak takım hayat bir yerden başlanmalıdır diye ardından fasıl takımı , okey takımı ,basketbol takımı ,bayanlar voleybol takımı vs gibilerine örnek olacak olan takımların ilki
(bkz: Uludag sözlük bir futbol takımı olsaydı)
ponpon kız olarak destekleyeceğim oluşum... buraların büyüğü bir başkaa, ulu ulu uludaaa şeklinde bir tezahüratı anında hayata geçirdim.
Yakında adana turnesine çıkacak olan futbol takımı.
borçları yüzünden amatöre düşürülmüştür.
(bkz: el salla el salla zall başkan el salla)
zirvelerden birinde ilk 11 oluşturularak kurulabilecek takımdır.
(bkz: uludağ sözlük i can football takımı)
(bkz: sözlükler arası futbol turnuvası)
çok can yakar efendim.hele bide ömer üründülün vööüüüvvvvvvv sesi olursa tadından yenmez.
forma renginin gri pembe olmasının olası olduğu takımdır.
nmut:yönetim istifa! yönetim istifa!
moderatör:alın bunu dışarı!
zall:özür dileriz bir problem oldu geçti şimdi.
kadrosunu merak edilen takım.

sözlük bizi bilgilendir lan allahsız.

edit: anında bildirdi hacı sağolsun.
an itibari ile moto slik sponsorluğunda devam eden medyatava futbol liginde başarıyla mücadele eden futbol takımıdır. ilk maçında da ntv yi kanırtarak yenmiş ama ne üzücüdür ki 25000 üyesi olan koskoca sözlükten kimse maça gelmemiştir. tribünler(tek tribün) boş kalmıştır. yedek kulübesi tribünden kalabalıktı.

http://www.medyatavaligi.com sitesinden takip edip takıma destek verebilirsiniz.
adı şikeye karışmamış futbol takımıdır.
maç başı 150 kağıt ve 2000 lira garanti para karşılığı transfer olabileceğim takımdır. *
kurulsa bir cacık yapamayacak takımdır. çünkü burdaki çoğu yazar cipsi, kolayı lüp lüp götürüyor sonra pc başına oturup entry giriyor. Sonra da göt göbek fora... Nasıl maç yapacak adamlar.
forma üzerinde biraz daha çalışmak gerekiyor. bence bizi daha çok yansıtan şeyler olmalı üstünde...

görsel
Teknik direktörlüğe oytunkaran'ın getirildiği takım.