bugün

Tipsiz olma sorunsalı sadece sözlüğün sorunu değil bence ya ortadoğu bölgesinde doğmuşlar çok normal bence.
Onu diyen çükümü yesin, mal beyanı.
rihannaya feysden fesikalik bir fotimi attım

beni engelledi

acaba cazibeme mi dayanamadı ?

insan gerçekten de merak ediyor.

bedenimi olabilir ama ruhumu asla

pardon

tipsiz olabilsem de abaza asla.
genel olarak doğrudur.

kendi adıma tipsiz olabilirim ama abaza yakıştırmasını size olduğu gibi iade ederim.
bence sözlükte çirkin erkek değil zevksiz kezo sorunu var. yoksa delikanlılarımızın hepsi de fişek gibi, yılan gibi maşallah.
sayın katil oldum bağyan yanlışınız var ben tipsiz bir abazayım. halkı yanlış yönlendirmeyelim.
istisnalar vardı. Gittiler..
Tipsiz ya da abaza olsa ben olurdum.
abazan ile abaza farkını bilmeyenlere dert olması durumu.

tamam, ırk olarak abazayım ancak tipsiz olduğumu düşünmüyorum.

artık öğrenin lan şunu, abaza bir ırktır.

hiç mi duymadınız "bağımsız abhazya ve güney osetya" sözünü? o kadar mı cahilsiniz?

abhazya türkçede abazadır. annemlerin köyüne abazalar köyü denilir. tamamen mısır unundan yapılan abaza pastası bile vardır.

cahil kalmayın.
Sizi tanıdılar ben kaçayım.
Turkiye ortalamasina gore gayet yerinde olan durum, kizlarimiz bu kadar kastigi icin adamlar gerilmis yay gibi dolasiyor ortalikta *
he he hay tipsiz ve abazayım. gerçek hayatta kızlar numarasını o yüzden verip evlenme teklifi ediyor.

bende sözlükteki evde kalık teyzelerin çok meraklısıyım da sorma gitsin.
aynaya baktığım zaman kısmen katıldığım genelleme. abaza değilim ama tipsizlik konusunda elden bir şey gelmiyor sözlük, kusura bakma.
Öle miymis?
Hiç kimseyi görmedim ya burdan. Tipsiz misiniz gercekten.
esas tanışman gereken kişiyle hiçbir zaman tanışamayacaksın :O
Gerek yok zaten konuyla alakasız yorum yapmaya, konuya dönecek olursak evet tipsiz ve abazayım kabul ediyorum ve kimseyle de evlenemem bu tiple.
Hobitten daha çirkin bir kezban beyannamesi.
Genel için doğru varsayımdır. eli yüzü düzgün erkekler parmakla gösterilecek kadar azdı her zaman. Abazan olmayanlar ise aşırı az. Ya kendini direkt ifşa eden abazanlar var ya da abazan olup bunu belli etmek istemeyenler var. Hatta bunlardan bazıları "seks mi iğrenç" dercesine abartabiliyorlar abazan yaftası yememek için. Veya "o kadar çok tecrübe yaşadım ki bıkkınlık geldi bana artık" havalarında olanlar da var. Bazıları da kendini yakışıklı sanıp fotoğraf atıyor. Suratına bakınca anadolu kokusu geliyor burnuna, pide fırlatasın geliyor suratına. Seri üretim Anadolu erkeği tipleri gibi geliyorlar.
görsel
Tip göreceli bir kavram hadi eleştiriyi kabul ettik ama abazalık değil ve burdaki erkeklere siz abaza diyorsanız siz abaza görmemişsiniz. Yallah facebooka.
evet kızlara yapılan saldırılar neticesinde bağyanlar da karşı taaruza geçtiler. abazanlar kapışması izleyecek gibiyiz. çekirdeğimi aldım abazanlar maçını seyretmeye hazırım.
çirkin erkeklere basıyorum bahsi.
güncel Önemli Başlıklar