bugün

sürekli sevgililileri tarafından ağda ve makyaj işgencesine uğrayıp bunu sözlükte anlatan erkek topluluğu.
bazıları eski sevgili ile kafayı bozmuş ve arka arkaya eski sevgili başlıkları açan, bu vesileyle yenisini sözlükten kaldırmayı amaç edinmiş gruptur.
pc başında entry girmekten ileriki yıllarda prostat olacak er kişilerdir. *
abazan olduklarından şüphelendiğim er kişilerdir.*
vajinasıyla bira açan hatunları kukularından, pardon alınlarından öpen erkeklerdir.
(bkz: erkek yazan her basliga atlayan ulu sözlük kizlari)
içlerinde kış gelince etek boyu uzadığı için sinirlenenleri de mevcut olan canlı grubu. çok canlılar. heyecanlı, etek söz konusu olunca çok. yavrusunu "şahinim" diye sevenleri özellikle. -melaba kzgn-
uludağ sözlük kızlarını kaldırmaya çalıştığı iddia edilen kesimdir. forklift miyiz lan biz?
içlerinde ciddi ciddi sözlükten tanıştıkları her kıza asılan insanların olduğu topluluk.. hele ki bir kız ilk zirvesine gelmiş ise vay haline onun.. zirvede üç/beş sohbet edip yine sanal dünyaya dönünce hemen o kızın msn adresini almaya, başka bir zaman başbaşa görüşmeye zorlarlar ve o kız başka bir yazara ilgi duyuyorsa eğer bunu kendilerine yediremeyip iftira atmakta, ağır hakarette bulunmaktadırlar..

Bir laf "isim söyleyip rencide etmeyim" diye ama insanın sabrını oldukça zorlarlar bu insanlar.. hiç aynaya bakmışlıkları da yoktur.. onlar için her kız aynıdır.. klavye başında kızların kendilerine hayran olduğu hayalini kurarak orgazm olurlar ama gerçek dünyada işin böyle olmadığını görünce şerefsizliğin en kralına başvururlar.. arkadaşlık etmekten, görüldükleri yerlerde sohbet etmekten utanılan insanlardır.. yazıktır erkeklik gururu denilen bir şey var ama bunlara hiç uğramamış...

abazanlık olarak nitelendirmemek gerekir belki ama sohbet etmek istemeyen bir kıza dahi iftira atmaktan çekinmemeleri insana kötü sözler söylettirir..

bu tür insanları dışlamak, topluluklara çağırmamak en iyisidir.. ha utanmadan yüzsüzlük yapıp geliyorsa eğer denilebilecek pek bir şey yoktur..

bir de alkol alıp ag'yi dağıtanlar var ki onlar başka bir başlık altında incelenecektir.
arabası olanları biraz daha şanslıdır.

(bkz: arabam var)
(bkz: kocaman bildiğin gibi değil)
kimisi ciddi ciddi sözlüğü hatun kaldırma ortamı olarak görmekte.

not: ismim ışıl değil gerizekalı
yakışıklıdırlar,zekidirler,en üstün özellikleri kendi bünyelerinde barındırılarak yaratılmışlardır,ona buna çamur atmazlar,açılan kalitesiz başlıkların sebebi onlar değidir ,akılları ,fikirleri asla bel altın organlarında değildir .bütün sözlükler içinde en yakışıklıları uludağ sözlükte toplanmıştır . *
uzun,yakışıklı,zeki,karizmatik,haşin erkeklerdir.
(bkz: uladağ sözlüğün ürkek yazarları)
(bkz: ulan gene yanlış okudum)
(bkz: yanlış okunan başlıklar)
hepsinin seks hayatları oldukça aktiftir.
öyle ki, sözlükte olmadıkları süre zarfında sürekli seviştiklerini düşünüyorum. sevişmedikleri zamanlar da genellikle seks hakkında entry giriyorlar. neyse, lafı daha fazla uzatmayım. içeride beni bekleyen bir bayan arkadaş var, ok kib bye.
bir kısmı kız arkadaşlarından ps ve xbox istemekte olan erkeklerdir. habire şunu hediye alan kız, bunu hediye alan kız diye diye sosyal mesaj vermekteler. ulan böyle şeyler yazıp, karşılığını alıp da şuraya yazmayın. var olan ilişkimi zora koşmayın. manyak mısınız lan? izdivacımıza mani olmayın!!!
illa ki vardır, öyle olupta muhtelif yerlerde olmadığını iddia edercesine, olana söven garip zihniyet. şahsımı da zan altında bırakarak söylüyorum. abaza erkekler topluluğudur.

söylendiği gibi doğrudur, iki unisex entry arkası, sohbet ardından nikaltına "aww müthiş yazan yazar" "okunan yazar" "takip edilen bomba yazar" gibi göz boyama efektleri ve ardından nemalanma çabaları. bu topluluklar sebebiyle ki bu tipler de unisexdir sevgili uluyuzırlar. yani aynısının kız versiyonları da boldur. netekim kuku daha değerli olduğu için mali piyasada, erkek talebi ve az olan kuku arzı sebebiyle. bu unisex yelpazenin kızların payına düşen sayısı daha azdır.

bir tane de ben örnekleyeyim , "adım burcu değil aq" dedikten sonra, siktirip giden erkek uyuzırlardır. *
ara sıra hem cinslerimden nefret edecek kadar öküzlerin var olduğunu düşünmeme sebep olan başlıklar açan erkeklerdir.
son derece karizmatik, egzantirik, egzotik, erotik, romantik, sempatik, mistik, fanatik, diplomatik, elastik, estetik erkeklerdir.
burdan kendilerine seslenmek istiyorum:

oğlum ben kız değilim, yavşak yavşak mesaj atmayın lan!
seks konusunda evrimini tamamlarsa süper olacak.
cinsellikle ilgili kalitesiz entry giren hemcinslerinin sayısı arttıkça aralarındaki düzgün adamların da bazı genellemeler altında kalmasında rahatsız olduğunu düşündüğüm topluluktur. çok doğru konulara değinen ve bazı şeyleri aşmış olanların selam ederim.
sadece tanış olduğum uludağ sözlük erkeklerinden yola çıkarsak, "nabıyorsunuz lan götelekler?"
sadece tanış olduğum uludağ sözlük erkeklerinden 3. kata çıkarsak, bıyıklarını ısırmamak için kendimi zor tuttuğum adamlardır.