bugün

uludağ sözlük ün artık yeterince izlendiğinden dolayı, denenmesi gereken kampanya.
(bkz: reklamın olayım anam) ~
sozluge dıorum yaa~
(bkz: vividle konuştum haberler iyi)
bula bula üçün birini bulmaya doğru koştuğumuz kampanyadır.

img144.imageshack.us/img144/2584/k305lhc4.jpg
(bkz: selimpasa huzurevi)
sözlükle ilgilenen kesimler öncelikle ek$i'yi okuyor veya ek$i'de yazıyor olduklarından hem ekşisözlük hem de ulusözlük'te yazanların ek$i'de bol bol reklam yapmalarının uygun olacağını düşündüren kampanya.
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
(bkz: reklam kokan basliklar)
iki gullu bir elvam üç rekat tık ile gerçekleştirilmesi gereken olay. arkasından bir de, "haydi gençler halaya" enstanteneli simetrik alegori yapılırsa mucks olur ciks olur. tadından yenir.
(bkz: simitci kahveci gazozcu)
ilk olarak uludag gazoz un akıllara gelmesini saglayan entry.
reklam vermek istediğim ancak nasıl olacağını bilemediğim şey...
önümüz bayram kayak tatil filan hesabı, uludağdaki otellerden filan reklam bulunabilir ya da ne bileyim, eksi sozluk fiyatını beğenmediği reklamları bize yönlendirse olmaz mı diye düsünmekteyim kaç zamandır. lakin bu işler böyle olmaz önce bir sansasyonel olay yaratıp sözlüğü duyurmak lazım sağa sola. mesela çoğu uuser başlıyacak hemen eksilemeye ama ajdar'ı uuser yapıp entry girerken star haberi filan çağırsak, ya da daha da ileri gidip ajdara moderatorluk sıfatı filan versek, medyada ilgi görür kanısındayım. ha bana ne lan reklamdan bana bi faydası mı var ulan şeklinde düşünen olabilir haklıdır da. ama insan bazen görmek istiyor rocco yui sprite ı bilmem neyi işte.