bugün

Akşama connected2.me linki paylaşarak aktifleştireceğim başlık. Unutursam hatırlatın lan.
(bkz: Veri tabanı).
beni de yazın değerli arkadaşlarım.

ancak aşağıdaki konulara girmeyin lütfen;

- conta kapağı

- buji

- meme

- terminal

- vivona raydır

- meme

- sivrisinek

- sehpa

- sanat galerisi

- meme

- ilamsız icra takibi

- adana kebap

- post-it

- apostilli sabıka kaydı

- her türlü vergi, resim ve harç

- muayene

- östaki borusu

- meme

- akışkanlar mekaniği

- cebir tekeli

- dört işlem

- sevda öğretmen

- balık pişiricisi

- kofona

- tonton zola moukoku

- meme

- hard disk

- hard dick

- şeffaf dosya

- raffaello marka beyaz çikolata

- yeşil üzümlü

- karabörtlen

- sivasın yolları

- kese köpük

- peluş ayıcık

- lolipop

- nevruz bayramı

- elektrikli testere

- a4 kağıt

- kartvizit

- meme

hassasiyetiniz için teşekkürler arkadaşlar.
Buyrun anlatin arkadaşlar.
son dertleşmeye çalıştığımda,
Mutlu olacagımı dusundugum bir olay yaşadım.
Sonucta ise, yine mutsuzlugumla bas basa kaldım sözlük..

anlatsan neye fayda..
5 yıllık karım tarafından aldatıldım. Bir kez başkasına bakmadım. kızım var nasıl yüzüne bakarım dedim . ama hayatımın tokatını yedim . Boşandık insanın dış görünüşü değil ruhu orospu olmasın .
(bkz: ciğerimiz kalmamıştır)
Eskiden vardı biri yazar ederdim. Kapatmış hesabını şimdi. Üzmüştür. Bazen gerçekten güzel insanlar denk geliyor.

Varlığına inandığım veritabanıdır.
Bu insan ben oluyorum
Sadece ama sadece dertleşmek adına yazarsanız bekliyorum.
2 saat kadar önce markete gitmek için yola çıktım. yaşadığım yer çöl gibi ve ulaşımsız olduğu için yürüyerek gidiyorum. bir ara karartıda tavşan gibi bir şey gördüm. yaklaştığımda yeni doğmuş bir kedi olduğunu fark ettim. annesi ve kardeşleri de az ilerideydi. ama o yol çok ıssız ve arabalar çok hızlı geçiyor. yavruları görmeleri imkansız. durmaları da. kedileri yanıma çağırıp yoldan çıkardım. anne yanımda 3 yavrusunu da emziriyordu. arkadaşlarıma haber verdim, yurda haber verdim, hayvan hastanesine haber verdim. ''bunlar sabaha kadar dayanmaz, en iyi ihtimalle araba ezer, yardım edin'' dedim. ''annesinin yanında bırak bir şey olmaz, biz alamayız'' dediler. bir çözüm yolu bulana kadar onların yanından ayrılmamaya karar verdim. sonra beklenen oldu, tam bir araba hızla gelirken bunların orospu annesi yola fırladı. üç yavru da peşinden koştu. arabanın tekerleğinin kedinin üzerinden geçerkenki görüntüsünü tahmin edebilirsiniz. muhtemelen midesi patlamıştı. kıvranarak acı çekiyordu hemen çantamın içini boşaltıp kediyi koydum. bu arada elime anne sütü-safra karışımı bulaştı. ezen arabayla hayvan hastanesine gittik. onu almayan hastaneye. çoktan ölmüştü. geri dönüp kalanları kurtarmam gerekiyordu. sonra bir şekilde koliden yuva yapıp kedi mamasıyla birlikte yoldan çok uzakta çalıların arasına koydum. elimden başka bir şey gelmedi.

gelince elimi yıkadım ama o süt-safra kokusu çıkmadı. 4 kere, 5 kere yıkadım çıkmadı. çamaşır suyuyla 2 kez daha yıkadım.

ne diyeceğimi bilemiyorum. amına koyduğumun vicdansız katil orospu çocukları sizi.

görsel
alırım bi dal.
Biri yamacıma gelse? ilişkiler.
Düşüyor mu böyle abiler:(
Yazın, dinleyip yazarım. Tercihen kadınların yazması beklenendir.
şu başlıkları yaşatalım biraz ya sosyal bir ortam yapalım az şurada. yazın gelsin yazacak varsa tabii.
görsel
Yaş 49.

El ayak tutuyor dişler kendimin.

Bekliyorum.
dert dinlemektense film önerileri istediğim veritabanıdır.
(bkz: orayı yıkarlar)
Garip bir şekilde ekşi sözlüğün aksine tutmamış başlık. Yazın gençler sohbet edelim
Burada pasif durumda olan başlık ne yazık ki .
bir süre daha burada olup katılabileceğim veritabanı. siz yazın ben okur ve fikrimi söylerim.
Kaldi mi acaba.
iletişim DM.
dertli yazarların ihtiyaç duyduğu yazarlardır.