bugün

takdir edilesi başarılı çalışmadır...
gunun yirmi dort, haftanin da yuz altmis sekiz saati hizmet veren servistir.

+ ve zall dan roketatar ramazan a bir adet bsg!

edit: bana da gelmis lan. hayirdir insallah?
gecenin bu saatinde yarılmaya sebebiyet veren tek servistir.
bu gece sol framein ebesi ile tanışmamıza -dolaylı da olsa- sebep olan acun'la iletişime geçmeme sebebiyet veren dev prodüksiyon.
doğrudan siktir edin bölümünde yer alan linkle, yarmış site.

ahanda link;
görsel
az önce kendime siktiri çektiğim servis. (bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)

ayrıca: (bkz: tahmin edersem tek eksiğimiz)
bunu da görecektik dedirten harika, bülent ablamız değişiyle fevkaladenin fevkinde bir hizmet türü. gülmekten nasıl sıçılırmış öğreten servis olarakta nitelendirilebilir.
insanların streslerini attığı bir fasilite. ***
gece gece görüldüğünde 10 saniyede bir 3 saniyelik kopmalara sebeb veren servistir.sona ne zaman varılır bilinmez.
bu çalışmalarıyla roketatar ramazan ve revolter00 kesinlikle nobel ödülünü almalıdırlar.
hatta sözlükte yukarıya bi yerlere doğrudan sktir et gibi bi başlıkla bizi bu servise yönlendiren kısayol şiddetle istenmektedir.
insanı rahatlatan site. emeği geçenlerin ellerine sağlık. yapmak istediğimi aracılığınızla yaptım. sağolun var olun. *
an itibariyle 788 kişi siktir edilmiştir.*
i$ yerindeki bilgisayarda sadece internet explorer olduğu için giremediğim site. haksızlık bu. (evet opera'yı download edebilirim ama uğra$acak vaktim yok onunla)

edit: 'ulu'ya gircek vaktin var da download edecek vaktin yok diyen arkada$ıma geliyor; 'süreli açar mısın abi?'
1 000 000'uncu siktirden sonrasının görünemeyeceği site.

(bkz: siktir sayacı)
ortam bölümüne aktarılması gereken aktivite.
bisiktirol ilacının uludağ sözlüğün manevi ilacı olması..
sözlükte ateistler ve müslümanlar birbirine girince müdahele etmesi için açılan bir servistir. ilk adı M.A.W olan servis dahi bir yazar tarafından çökertilmeye çalışılıyordu. dahi yazar servisteki ajanların zayıf noktasını çok iyi biliyordu! sözlük yazarı olmaları! dahi yazar servistekileri ruhları bile duymadan buldu ve yarıcı bir başlık açtı, ajanlar dayanamadı ve bu yarıcı başılığın altına küfür yazmaya başladılar. dahi yazar itüden aşırdığı bir sözü bkz olarak verdi (bkz: bi siktir git çay demle gel) bu yüzyılın bakınızıydı.servistekiler bu bakınıza hayran kaldı. öyle hayran kaldılar ki her başlığın altına bu bkz ın türevlerini yazıyorlardı. hergün bunu yapıyorlardı ve sonunda olan oldu. onların adı uludağ sözlük bi siktir git servisi olarak kaldı. o dahi yazarın nickini de (bkz: insan ıq yle araba aküyle hareket eder)
kendi kendime "siiyeee lan" dediğm yer, hem de 2 sefer.. ne işe yarar?!? bilinmez.
Doğrudan siktir edin butonunda yer alan resmi ilerleyen günlerde her konuda göreceğimiz bi uygulama. *
görsel
(bkz: zall için üç kere)
çok süfer bir fasilite. bi de ne işe yaradığını anlasam???
ie'ye de siktir çekmiş servis. candır. *
(bkz: usbsgs)
moderasyona siktir yağdıracak servis..
son siktiri aynen veriyorum:

zall ====>>> zall @ 10.20.09 , 7.09 pm
çekilen siktirlerden müessesemiz sorumlu tutulamaz açıklaması ile yaran site.