bugün

(bkz: en güzel başlık)
(bkz: en güzel entry)
(bkz: en güzel kadın yazar)
(bkz: en güzel yardımcı kadın yazar)
(bkz: en iyi erkek yazar)
(bkz: en iyi yardımcı erkek yazar)
(bkz: en güzel nick)
(bkz: en başarısız troll) *
Sağlam bir kaynaktan aldığım haber doğrultusunda yakın zamanda gerçekleşmesi muhtemel bir projenin ayak sesleridir. Birinciye altın, ikinciye, gümüş, üçüncüye, bronz klavye verilecektir.

Olum bildiğin altın klavye lan dehşet bi şey.
Efendim sanatçı diye yutturulan dalyarakların ödül törenini izledik bu akşam. ister istemez özendik, sanki dünya o sikimsonik insanların etrafında dönüyormuş gibi hissettik. Bunlar olmadı değil. e Biz de bu gece kendi ego mastürbasyonumuzu yapalım bari. Şimdi anketle vs. Uğraşacak vaktimiz yok daha önce anket yaptık da noldu, tepkiler çığ gibiydi.

(bkz: uludağ bayanlar sözlük şampiyonası 2017)

Bu yüzden jüri de halk da sunucu da her halt da direkt olarak benim efendim. Sözlüğe genel itibariyle hakim olduğum için bu görevi üstlenebilirim diye düşünüyorum. Hakkaniyetli olacağıma söz veriyorum.

En iyi troll ödülü: her ne kadar güldürmese de istikrarı ve bu işte kaşarlanması sebebiyle, oytunkaran geliyor efendim!

-buyrun hoş geldiniz. Bu ödülü hak ettiniz gerçekten.
+evet, ee evet. Evet evet.

En iyi çıkış yapan: lord marcus amoralist premses. Yorumsuz.

En iyi, troll olmadan komedi yapabilen ödülü: totonok folmondoko boton gomo namıdiğer superman filmindeki ucan adam.

en çok prim yapan ehe öhö pardon en çok artı oy alan yazar ödülü: tengir budun.

En iyi erkek yazar ödülü: etuuu

En popüler yazar ödülü: t i b b

En güzel kız yazar ödülü: milyonlarin bacisi

En iyi kız yazar ödülü: dempatik (kalbinizi sikeyim)

En iyi abazan avcısı ödülü: charlotte fiona freyja

En iyi: bir istasyon insani.
Eksiyi şlaaak diye yapıştırdığım saçmalık. iyi yala iyi. Oradakilerin %95 i dalyarak.
Daha geleli 4 gün olmuş. Kimi tanıyıp kime ödül veriyorsun? Desene kankalarıma ve kendime ödül vermek istedim diye.
Ödülü alanların bile siklemediği törendir.
en iyi troll ödülü, hazır oytunkaran kondisyondan düşmüşken genç bir adaya verilebilirdi. o adaya şans vermiş olurduk.
Krizdeyiz kardeş ne altını plastiğini bulduysan öpte koy başına.
En sapık yazar ödülü: aydinoglu ventage

En kıral yetkili ödülü: alkolik oldum
görsel
Kazananları listedekiler değildir.
Çocuklar duymasın dizisinin komedi dalında ödül alması kadar gerçekçi ödüller olmasın yeter. Sahtekarlık her alana yayılıp yuva yapmış bu ülkede. O yüzden buradaki ödüller de şaibeli olur.

Biz en iyisi ödülü direkt şaibeye verelim.
güncel Önemli Başlıklar