bugün

3 yıl sonra açıklanması beklenen istatistiklerdir.
(bkz: başlık parsellemek)
zall'in bu sene bosladigi istatistiklerdir. saglik olsun.
açıklanmayacaktır.

2017 açıklanmadı çünkü.
Hayallerde olan istatistiklerdir. Zall sözlüğü pipilemiyor.
Geçen sene olduğu gibi bu yılda olmayan, olmayacak olan gibi gözükendir. Eskiden ne güzel sözlük modları veya her kimse artık bilmiyorum ama sözlük genelinde entryler ve yazarlarla alakalı tüm yılı kapsayan istatikler yayınlarlardı. Herkes "acaba listeye girdim mi?" diye kendi kullanıcı adını falan arardı listelerde. Zaten listeye girenler hep aynı tiplerdi ama olsun yine de güzel oluyordu yalan yok.

yıllık istatistikler, uludağ sözlük'ün değerlerindendir ve acilen geri getirilmeli. Bu böyle biline.
2018 yılındaki oylamalara göre entry durumlarını gösteren istatistiklerdir. aşağıdaki adreste bulunabilir.

https://www.uludagsozluk.com/2018/
Önemli istatistiklerdir. Kendi nickimi kötü yerlerde görmem beni şaşırtmadı. Adım çıktı 9 a inmez 8 e.
En çok artı oylama yapmış yazarlar arasında 97. sıradaymışım.

en çok galeriye fotoğraf eklemiş yazarlar arasında 98. sıradaymışım.

Eklediğim 16 video ile en çok video ekleyen yazarlar sırasında ise 4. olmuşum.

Bu gurur hepimizin. Teşekkürler uludağsozluk *
sözlüğün en çok entry giren gönüllü amelesi sıralamasında beşinci, sözlüğün en çok görsel ekleyen amelesi sıralamsında da on birinci olmuşum.

sevgili zall, çokomel gelmedi henüz.

edit:

(bkz: ibnelik olsun diye zall ı eksilemek)
en çok entry girenden, en çok oylamaya, en çok oylanandan, en çok entry girilen başlığa kadar listeye girmişim.

girmişim de bana ne artısı var?
sözlük reklamlarından gene indirdiniz paraları.
seçimde yaklaşıyor il-ilçe adayları da münferit reklamları başlar.
hayırlı işler zall.
Bizi yine boş geçmiş istatistiklerdir.
Linke tıklayınca pek ortalarda görünmeyen listedir. Nereden bakıyorsunuz bi yeşillendirsenizde biz de görsek şu listeyi.

Edit: masaüstü bilgisayardan tıklamak gerekiyormuş linki.
En çok bunu beğendim.
https://www.uludagsozluk.com/e/39220750/
70 bin küsur ile 2018'in en çok artı oy alan yazarı olmuşum. Madalyam nerede?
Bir öneri: Gelecek sene yazılan mesajlardan (kullanılan kelimelerden, metinlerin yapısından falan) zeka ölçümü yapılsın. Bu da istatistiğin içine alınsın.
Her sene olduğu gibi yine mobil siteden ulaşamadığımız istatistiki veriler.

Beybi!
Mobilden bakmak için linke tıkladıktan sonra tarayıcı seçeneklerinden "masaüstü sitesi"ni aktif etmek gereken istatistikler.
en çok eksi oylanmış en çok eksi almış en çok giri girmis olarak listede oldugum eylemdir.
Ben göremiyorum varmiyim ben gören dostlar haber etsin.
hiçbir şekilde adımın geçmediği istatistiklerdir. önceki senelerde bir yerlerden giriyorduk ama geçtiğimiz sene sözlüğü biraz salmışım galiba. neyse, gözden uzakta olmak iyidir.
görsel
en kotu entry'ler listesine 20. 29. 45. 48. 75. ve 98. siradan giris yaptigim istatistik.

ee, nerde benim odulum?
Nahoş Bir klansmanda ilk üçte yer aldığım istatistiklerdir.
Nerede eski istatistik heyecanı. Kalmadı. Evet.
oha amk sözlüğün en çok entrysini ben girmişim ya la. hem de açık ara (3000) entry farkla. sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. gençliğim gitti lan.