bugün

2006-2009 yılları arasındaki zamanlardır.

çoluk çocuğun olmadığı, kaliteli yazıların, esprilerin olduğu yıllardır.

nikim yok benimlerin, zehirlerin( sonradan rihez olmuştu sanırım) , melankoliklerin vaudeville for vendettaların karinlerin josef k abberlineların, cemsbglerin, saipsizlerin, imhoteplerin ve adını daha telafuz edemediğim nice güzel yazarların olduğu zamanlardı. şimdi çoğu yok ve uludağ sözlük bitik..

edit : evet işte, bende onu diyorum. bu entry'i eksileyen malların olmadığı zamanlar..
(bkz: dua kampanyası/#360811)

şu başlığın açıldığı, o entrylerin girildiği yıllardır.

böyle bi şey şimdi yapılsa cümle alem taşak geçer, kimse de dua falan etmez, formatı siktin kardeş denilir.
moderatör bile var başlığın altına yazanlar arasında, helal olsun lan.
(bkz: uludağ sözlük ün uludağ sözlük olduğu yıllar)
Yazarların en ufak bir şeyde uyarıldığı zamanlardır. Gammazlık butonu iyi çalışırdı.
On birinci nesil gelmeden önceki zamanlar. Evet.
Bizim zamanlardı.
yetişemedim affola.
On birinci nesilin olmadığı zamanlar. Siz geldiniz burası çöle döndü bre gafiller. Halbuki yeşil vadi idi burası. Evet.
Göremedik, bilemedik. Ben geldiğimde de bozuktu. Yıllarca yazacağım belki. Her gelen nesil biraz daha bozacak muhtemelen. Belki de yirmi küsurlu nesilleri göreceğiz buralarda. O zaman daha bozuk olacak. Bunlar iyi günlerin ey sözlük. Bu hallerin kıymetini bilelim.
uludağ sözluğun en kaliteli olduğu zamanlardı. kendı neslımden örnek vereyım yıl 2011 2012 ;

edit :

fikir muhendisi fikri ) varmı şimdi yok malesef.

reise reise )yazmıyor . sağlam adamdı.

polki molki ) sildiler o da bıraktı.

nurman ) bizimkileri bir araya toplıyalım dedi. hem uygulama yaparız hemde bir sosyallik olur bizim icin dedi. asıldı modlar tarafından.sonra yazmadı.
ne gemiler yaktim ) ...

cok gulen mutsuz adam ) ...

gece yazıyor adam gıbı adamdır +.

urungu97 ye ne oldu bılmıyom. saygılar kardeşim ..

dedektif ) ...

le roi est mort vive le roi ) ...

kuyruk yagi ) ...

otomatikpilot .

pikacuuuu .

grunge man .

oylesessizuzaktanbirsevdaydi .

panik atakli yazar.

monolayt sonota.

mozart in kalbine giden yol .

6146854374786747.

slogan bulamadim.

converse de vermem.

elektrik diregindeki top.

rod ve koni .

frezya3 .

alucard nosferatu.

yukardakı yazarlar gercekten yazıyordu kımısı halen yazmaya devam edıyor. eskı uludağ sözluk ortamı bızım ıcın cok ilgi cekiciydi belki zaman gecti, yenı yazarların hoşlandığı konular ortamlar değişti. ama ben yinede bu eskı zamanın yazanlarına cok buyuk saygı duyuyorum adam gıbı adamdılar duyanı okuyanı varsa selam olsun.
2006 dan beridir. sanki 11 sene önce cinsiyetçi abazanlar yoktu aq.
sözlük kızları bikini ile dolaşırdı, kimse de bakmazdı. hey gidi eski uludağ sözlük.
Format dışı iki entryi üst üste girsen çaylak yapıyorlardı. Üç forum/chat entrysi girmek için göbeğimiz çatlardı.