bugün

"ekşi" değildir tat olarak yani.
sol frame'de fazla gereksiz konu bulunmasıdır. ha bide fazla üye almasıdır gerekli gereksiz.
ekşi sözlük ve uludağ sözlük'ü birbirinden iki farklı yer yapan durumlardır. mesela bir bora'dan yola çıkarak zorlama esprilerle günü kurtarmamasıdır. (bkz: 22 eylül 2011 ekşi sözlük bora çılgınlığı)
(#13229105)
(bkz: ben)
Ekşide ki ''sorunsalı'',''kültleri'' gibi egzantirik muhabbetlerin ve '' nutella'nın dayanılmaz nirvanasının '' uludağ sözlükte olmaması. * *
boradır.
realistliğin daha çok ön planda olması ve yazarlarının marjinal havasında olmaması. ayrıca gerçek aile ortamı uludağ sözlük'tür.
ekşi sözlükte cinsel tercihini hemcinslerinden yapan erkeğe eşcinsel denir.
uludağ sözlükte cinsel tercihini hemcinlerden yapan erkeğe gay denir.

(bkz: işte öyle bir şey)
(bkz: burda sadece bakınız verilir genç)
uludağda ekşi yazar yoktur, alayı tatlıdır.
--spoiler--
busineste uçana,perdeyi kapatip portakal suyu ikram ediyorlar sende kendini lord zannediyorsun.bir havasi yokken havan varmiş gibi yapiyorlar...
--spoiler--
olay aslinda bundan ibarettir.gerçek hayyatta birbirne benzer karekterleri oynayan kisiler sozluklerinin basina gectiginde; eksici bir havasi olmadigi halde havaliymis gibi gozukuyor,uludağ yurdum insanidir,sozlukte bozmaz kendini toplumda konustugunun farkindadir ama bir cumle kurcam diye kirk şekle sokmaz kendini.
egoları ekşi kadar şişirilmiş değildir.
yurdum insanıdır uludağ, ekşi ise emperyalist.
uludağ sözlük ve ekşi sözlüğün ortak olmayan yönleridir.

ekşi sözlük kasıntı entellerle, uludağ sözlük kasıntı olmayan entellerle doludur.
troll'lere taviz vardır.
uludağın mobil modu vardır, ekşinin ise yoktur.
Ekşi sözlük salakların kendini zeki gibi göstermeye çalıştığı yer uludağ ise zekilerin kendi gibi davrandığı sözlüktür.
Samimiyeti, dostluğu, insanların birbirine olan saygısıdır. . Hahaha şaka lan şaka Farkı Uludağ sözlüğün sıkko sözlük olmasıdır. Bu sözlükte normal yazanların aklından şüphe ederim MK.
Trollerdir.
20 cm. mevsim dönümlerinde 25 cm'e kadar çıkabilmektedir.
samimiyet.
ekşiciler çok soğuk amk, bide önlisans süresi kadar çaylak kalıyorsun, kimse yazdığımı göremiyor.
ama ikiside bence iyi ve adaletli sözlükler. onu yapamayanlarda var..
yazar kalitesi.
açılan başlık kalitesi.
troll sayısı.
işte hep bunlar ekşinin farkı.
uludağ sözlük yoğurdun kaymağıdır ekşi sözlük ise o yoğurdu yapan ustadır.
çok basit örnek ile açıklayayım dostlar. diyelim ki yeni bir film vizyona girdi. ama filme gitmelimiyim gitmemelimiyim kararsızım. uludağ sözlüğe giriyorum "offf sik gibi " o yarrak gibi " tarzındaki yorumları yorumları okuyorum. ekşiye giriyorum film şundan mütevellit çok iyi şurası şundan dolayı kötü olmuş tarzındaki yorumları okuyorum. fark ortada maalesef...
kalitedir.
Üye alımını hemen kabul etmesi. Herkesin yazar olabilmesi.