bugün

Nereye geliyoruz?

Birlikten kuvvet doğar. Bu tarz şeyleri destekliyorum.
Belgesiz hiçbir şekilde desteklenmemelidir. Bu tarz şeyler suistimale çok müsait zira.

Öğrenci iken çalışmış bir birey olarak belirli şartlarda desteklerim pek ala.
istanbul'da geçti Öğrencilik yıllarım. gece ayrı, gündüz ayrı işte çalıştığım zamanlar oldu. Kimi zaman okula zor gittim işten çıkıp.

Ama Büyükşehirler dışında öğrencilik yapan arkadaşlar için iş bulmak zordur diye tahmin ediyorum. Ülkenin köyünde bile üniversite var artık. *
Tahminimce buralardaki öğrenciler için iş bulmak imkansıza yakındır.

Büyükşehirler dışındaki arkadaşlar için yardımım dokunursa entryme yorum yaparlarsa destek olmaya çalışırım. Ya da toplu bir yardım yapacaksak yine çorbada tuzum olur.

Sevgiler, saygılar.
görsel
Bir öğrenci olarak buradan yapılacak yardımlarda ben de diğer öğrencilerin belge göstermelerinden yanayım. Burada çok fena tipler var, kendi keyifleri için milleti kandırıp parayı yiyebilirler. Bu da ayrı vicdansızlık.
Destek olmak isteyen yazarlardan 5₺ kabul ediyorum * böyle böyle para birikir.
Bu yamyamlara yapacağım yardımı kurda kuşa yaparım daha iyi.

Şişme karı alır, çekmeye çakmak gazı alır o parayla bunlar aq.
Balık vermek yerine balık tutacak göl de gösterseniz olur, istanbulda biz öğrencilere iş verecek iş sahipleri yeşillendirirse çok mutlu olurum.

Not: 1 dönemdir liselilere sayısal özel ders vermek için öğrenci arıyorum 4-5 siteye ilan verdim ama bulamadım.
öğrenciliğini ispat edenlere kitap, giyim ve kırtasiye yardımı ile katılabileceğim oluşum. yazık ki nakdi yardımdan çok ayni yardım yapacak kadar güveniyorum artık insanlara.

Ek: Yanlış anlaşılmasın, öğrenci dediğinin içmeye, gezmeye ve izlemeye de para harcamalı elbette. Ayni yardımım bunlar için de geçerli.
Seneye mezunum, o zaman olur. Şimdi atmak isterseniz olabilir pek tabi
Malatya ve Elazığ’da okuyup da bilet alamadığı için şehirden çıkamayacak öğrenci arkadaşların ses vermesi durumunda bir çözüm yaratacak oluşum.
güncel Önemli Başlıklar