bugün

hali hazırda uludağ sözlük bünyesinde olmayan, fakat abartı olmasa da bir parça olmasının sözlük açısından yararlı olabileceği düşünülen uygulama. tabii ki uludağ sözlük'e yapılan başvurular ekşi sözlük ile kıyaslanamayacağı için onbinlerle ifade edilen bir sıranın en azından yakın bir zamanda olmayacağı aşikardır. gelgelelim az ve öz de olsa bir yazarlığa kabul edilme sırasının belirtilmesi, sözlüğün daha ciddi ve çekici bir havaya bürünmesine yol açabilir.
eritilmesini merakla beklediğimiz sıradır. bir çaylak olarak aradan sıyrılmanın yoluna bakıyorum, neme lazım bir anda ekşi sözlüğe dönerse uludağ sözlüğü de kaybetmeyelim. *
Aslında olmayan sıradır.
sözlük herkese kucak açar böyle bir sıra yoktur.
(bkz: uludağ sözlük ü seçme nedenleri)
Uludag gidene git demez. Olmayan sıradır.
tüm sözlüklerin onaylama ivmeleri aynıdır. sorun yalnızca uludağ sözlükte aktivasyon bekleyenler 100 lerle ölçülürken, ekşi sözlükte 10000 lerle ölçülmesinden kaynaklanmaktadır.
ekşi sözlük te torpil skandalından sonra tekrar gündeme gelmiş sıradır.
adamlarda 1 yıldan aşağı bekleme olunca sürpriz oluyor, bizde 1 saat içinde de onaylandığın oluyor.
daha sonra bik bik ötüyorsun " niye ekşi sözlük gibi olamıyoruz?" olamazsın tabii.
hiç stratejin yok popülarite adına. amk, ağırdan sat kendini.
ne bileyim, daha ince ve sık doku alımlarını. bir ciddiyet içerisinde yap. lan 12 yaşında yeğenim bile yazar oldu.
daha ne diyim, karması bile 300 falan. daha ne diyim.
yok en iyi ikinci sözlüğüz falan. ne ikincisi lan. nicelik olarak milyar tane entry gir, niteliksiz entry girersen hiç bir anlamı kalmaz.
neyse, amk. bu kadar uzatmaya gerek yok. xhamster'e gireyim bari.
max 1 aydir.

benim gibi bir yazar nasil 1 ay bekletildi anlayamadim. yukarda yazilanlari okuyunca şokum tuttu resmen. neyse ben de redtube ye gireyim madem.
En fazla iki gün beklediğiniz sıradır. neyse ki sözlüğümüz yoldan geçene kapılarını açıyor torpil skandalı falan yok. ancak uludağ sözlük de çok masum değil. silik yazarların eski karmasıyla sözlükte fink attığı günleri unutmuşuz sanırım.
gözünü kapa aç yazar olmuşsun iki ila 4 gün arası.
iki basamaklı sayılara çıkamamış sıra.
herkesin torpilli olduğu sözlük.
yakında batar bu devlet.
herkese kapıyı açarsan evin yakında iskenderin evine döner. (bkz: leyla ile mecnun)
yaş sınırlaması getirilmeli. televizyon da bile haydi çocuklar uykuya var.
imdb puanımız olsa celal ile ceren gibi oluruz.
futbol takımı olsak garanti (bkz: il ozel idaresi koye yonelik hizmetlerspor). evet var böyle bir spor takımı
kendi kıçına tekme atanlardan kimseye hayır yok. (bkz: kendi kıçına tekme atmak)
sıradaki parça tüm sözlükçülere gelsin.
fazla uzun bir onay sırası değildir. akşamdan çaylaklık entry'lerini girip uyumuştum. uyandığımda yazar olmuştum.
var mı hocam böyle bir sıra? yani keşke dolu dolu insanlar yazsa şu sözlükte.
en uzun yazar olma sıram 2 gün olduğu için gereksiz olan sıralamadır.
kelebeklerin ömrü kadardır.
yazarların kendilerini bi sikim sanmalarına yol açacak sıradır.
suan itibari ile hala bekledigim, 2. gunu dolmus siradir.
olması gerekendir. sözlük ne kadar ulaşılmaz ise o kadar değerlenir.
3 saatlik sıradır. sonra yazarsınızdır.
maksimum 3 veya 4 olan sıradır.
2-3 saatlik bekleyebileceğimiz sıradır..
-50.
Yazar olmayanlar bile burda.
Olmayan sıradır.
Zamanında 2 gün beklenen sıradır. Yeni nesil öyle mi?