bugün

(bkz: burkuk surat)

edit: 4 yaşında üye kaydı yabtırmıştım sözlüye, şu an 19 yaşımdayım. heba oldu 15 yılım ayol, heba.

yabılmaması gereken eylem bu nonoşlar. zira sonuş olarak elinize ne geçiyor, hiş bir şey, koca bir hiş yane. o yüzden yabılmaması gereken diyorum. ben mesela tam tamına 15 yılımı sözlük için harcadım.

gün oldu folqan ı ihmal ettim, gün oldu elit beylerin yüzüne telafonu kabattım. sırf sözlüyü ihmal etmemek adına lakin deymezmiş, bunu şimdilerde anılıyorum heb.

az mı akepeli tokatladım, az mı kafalarına vurdum dildomlan, yeri geldi tangamı siper ettim makarnacıların sözlüyü istila etmemeleri için ama hata etmişim nonoşlar, hata.

dediyim gibi bunu şimdi anlıyorum, zira deyerim bilinmedi, bilinmiyor. bu yüzden sözlüye bir iki yılını vermişlere tasfiye niteliyinde bu başlığı açma gereyi duydum. ben ettim siz etmeyin, yol yakınkene çekin gidin.

kendinizi kurtarın nonoşlar, acizane benim tasfiyem bu yinede karar sizin tabi. ama benim şaasi kararım bu yönde. ben artık yokum yane, tükendim çünkü, bittim, sıkıldım artık annıyor musunuz nonoşlar s ı k ı l d ı m!

hebinize elveda. yolu çobançeşme den geçen herkesle bir gün bi yerde buluşmak dileyiyle! hofff!!!
yarın burada merak etmeyin .
Şaka maka 10 senem gitti burda ne verdi bana hiç! güldük eğlendik geçti gitti yıllar.