bugün

Şuraya bir hafta önce geldim bir haftada her şeyle dalga geçebilen şerefsiz birine dönüştüm. Teşkkürler zall, teşekkürler moderasyon, tejkür uludağ üniversitesi, teşekkürler uludağ gazoz.
Gündemin nabzını tutup da yeni şaka üretebilmek için burada gözlem yapmak bana çok iyi geliyor bunu söyleyebilirim en başta.
insanlardan tiksiniyordum. Hergün ne kadar haklı olduğumu bana yeniden ispat ediyor.
dışından küfredince ne oluyor amk. korkma yaz silkmezler.
muhabbetin sonu gelmez.
Engin bir bilgi dağarcığı. Yepyeni ufuklar ve yatalak dede.
şahsımca; benim o'na kattığımdan daha fazla ya da özel olmayan katkıdır.
ne zaman gerçek dünyadan kopmak, günlük hayatın streslerinden sıyrılmak istesem bana bu konuda yardımcı oluyor.

fazlasını da hiçbir zaman beklemedim zaten.
Şerefsiz insanlar nasıl belli olur bir de bataklıktan daha aşağı katman nedir onu he birde bazı pırlanta gibi dostlar.
Çok minnoş birkaç arkadaş.
10 küsur senedir görüştüklerim bile var.

Selam ve yakın gözlüğü ile.
Eskiden olsa bir kaç güzel insan derdim ama son zamanlarda boş vakitlerimi öldürdüğüm bir mezbahaneden farkı yok..
imla kuralları, kelimelerin doğru yazılımları, gençliğin dünya'ya bakış açıları vs.
Bilgi ve kültür öğrendim.
Bir kaç güzel insan.
Çok salak yazarlar var bu doğru ama kara mizah da zeka gerektirir. Her ne kadar anlamsız muhabbetler dönüyor gibi dursada aslında farkında olmadan kültür pitircigi oluyoruz.
Bundan 6 sene önce bir eylül akşamında içime doğan biriyle tanıştım burda, hala aklımda olacağını bilmeden.
Birkaç ay ağzım kulaklarımda dolaştım haber aldıkça lakin ondan bunun haberi olmadı tabi, klasik hgbk davranışı. Peki olsaydı ne değişirdi? O zamanlar hayatımın en zor dönemlerinden geçtiğimi sanıyordum, özgüven eksikliği yaşıyordum vs.
Bir gün mart ayı olduğunu hatırlıyorum çıtı pıtı sanatsal (!) olduğunu söylediği biriyle sevgili olmuşlar. Yurt odasında dünya başıma yıkılmış ve ağlamaya başlamıştım. Yine değişen birşey olmadı tabi, silikliğimd sağlık...
Unutmaya çalışmanın yollarından biri daha az maruz kalmaktır ya hani ben hiç yüz yüze görmediğiö bu adamı nasıl olur da bu kadar içime sindirmiştim hala anlayamıyorum...
Keşke karşılıklı oturup iki kadeh içebilseydik...
Aklımdan çıkamayan adam sanırım hayatında farklı biri var ve ben seninle tokalaşmak için bile bir uçtan bir uca gelirdim ama sen bunları nerden bileceksin? Aklına gelmem bile imkansız, hatırlamazsın..
Bir çok kitap ve yazarını burada tanıdım.
Genel kültürüm arttı.
Güzel dostlar biriktirdim. <3
kattığı yok çaldığı çok.

(bkz: zaman)
kafa dağıtıyor. daha ne olsun. ekşi gibi boktan şeyler yüzünden atmıyor. gönül rahatlığıyla yazıp okuyabiliyorsunuz.
burada her siyasi yelpazeden insan var. onları tanımak ve keşfetmek için doğru bir adres uludağ sözlük.
Bol bol göğüs.
elmas bogazici.
1-
2-
3-
4-

bunlar şimdilik aklıma gelenler.
"vay amk dünyada bunun gibiler de varmış" diye düşünüp artık hiçbir şeye şaşırmıyorum.