bugün

uludağ sözlüğün biraz olduğu şey dir. mesela son zamanlarda şakirt istilasına uğraması gibi.
(bkz: boktan)
halay gibi böyle. bi girdin mi çıkamıyosun.
Çok enteresan bir yer olması durumudur.

Sözlükte hepsi olmasa da çoğu 11. nesil yazarın yaptıkları enteresan tavırlar gözüme çarptı. Amacım hiç bir grubu kötü yolla genellemek ya da küçümsemek değil. Şu ana kadar hiç böyle bi şey de yapmadım ama şu saatlerde sol framede dönen başlıklar ister istemez insanın gözüne çarpıyor. Neyse sadede geleyim.

Dediğim gibi hepsi olmasa da çoğu 11. nesil yazar arkadaşımız gün boyunca hiç bir siyasal, sanatsal, bilimsel vs. başlık açmadan ya da bu tür başlıklara entry girmeden günlerini geçiriyor. Sözlükte bu tür konuları görmek isteyen bazı kesim de 11. nesillere hakarete başlıyor. Şimdi söylemek istediğim şudur ki hakaret etmek doğru değil ama gün boyuca sürekli gereksiz, trollümsü entry giren arkadaşlar 11.nesilleri küçümseyen başlıklar gördüğünde bir olgunluk takınıyor. Bu olgunluğu gün içinde de gösterip sözlüğün kalitesini yükseltirseniz, sizi küçümsemeye çalışan diğer yazarların eline koz vermemiş olursunuz. Hemde kendi ve diğer insanların kişisel gelişimleri için daha faydalı şeyler yazmış olursunuz.
amk tanım yapmamak serbest çok güzel bir durum. ne zaman girsem tanımsız 547856247852 entry görüyorum. tam bir forum!!!
(bkz: iyi forumlar)
bu ara hissedilen bişey...
şimdilerde mevsim normallerinin üzerinde hissedilen şeyimsi.
hackerlar dün girmiş bunları paylaşmışlar, beni büyük ihtimalle çaylak yapacaklar bu sebeple resimleri alın ve yayın arkadaşlar.
(img:#1089692)
(img:#1089693)
(img:#1089694)
(bkz: yarak kürek)
(bkz: dandik)

Malum rakibinin yanında baya dandik uludağ sözlük.
(bkz: sikik)
(bkz: ıslak kedi)
(bkz: cinsel seks)
güncel Önemli Başlıklar