bugün

Bir sözlük gerçeğidir.

Böle anlatamayacak vaziyette olan bireyimsiler.

Yakışıklıya hasret kaldık vallah.
Ulu bilgi kaynağı, güzide sözlüğümüze Tekrar gelerek ortalamayı iyice düşürdüğüm sorunsal.
Çirkin erkek yoktur, nefes almayan erkek vardır.
Buradan tanışıp yattığım kadınlar, burdan oraya yol olur.

He çirkin he. Biraz yaş alsak ta giderimiz var.
illa çıkarıp masaya caps mi vuralım?
görsel
Kendine sikici mi aramaya girmişler yoksa bilgi edinelim, bilgimizi paylaşalım diye mi anlaşılmıyor.
yakışıklıyım şahitlerim var. sxsczc ama itin şerefsizin tekiyim işte.
Haklı önermedir. Eli yüzü düzgün adamın burada işi ne? Evet.
Suratlarından geçtik kalpleri de çirkin bunların.

Az önce bir mevzu vardı : ''Akşam eve atılan kızın sabah gitmek bilmemesi'' diye.
Belki bi sıkıntısı var, adam olup sorsana dürzü, hatta otur da bi kahvaltı hazırla. Az centilmen olun olm, çirkinliğiniz saklansın.
Evet, çirkinim.
çirkin erkek yoktur. bakımsız erkek vardır.

lafı bir o yana bir bu yana geveleyip durmayın. kendinize bakmıyorsunuz, dikkat etmiyorsunuz. kendisine bakanı meriç, ibne ilan ediyorsunuz.

oğlum size herşey müstehak lan.
Yapacak bisi yok, takdir-i ilahimiz.
Allah adama çirkinler kaderi nasip etsin. Dert değil. Evet..
Beni görmemiş birinin yaptığı önermedir.
böyle düşüyor mu ? burası kısmetim sensin platformumu yoksa bilgi edinme yeri mi ?

bir sözlük erkeği olarak sözlük kızlarına çirkinim, boyum 1.62 kilom 90 tezgahın önünü kapatmayın.

demek ki normal hayatta yürüyenler telefon numarası verenler yüz vermediklerimin sosyal medyalarını kapatmaları hep çirkinlikten yav.

insanın bir kere çirkini olmaz. çirkin erkek diye adledilen arkadaş üzülme sen kalbini temiz tut seni üzenleride biz üzüyoruz.
ooo tam sevdiğim başlıklar içinden seç beğen ayıkla. yakışıklıyım, zekiyim, yetenekliyim. yemek yapmakta kendime güveniyorum. merak eden hanımlar özele gelsin ordan devam edelim.
doğru önermedir.

zaten sözlükçü dediğin de çirkin olur.

ancak bu da başka soruları doğurur; çirkin olan yalnızca erkekler mi?
ne tesadüf, aynısı kızlar için de geçerli.
Kimle konuşuyorum ingiltere prensesiyle mi?
Sözlükteki her hanım ablamızın kendini adriana lima sanmasıyla öne sürülen yargı.
O yüzden sözlüğe girerken maske takıyoruz ya zaten.
Çoğu maymundan 5 dk önce doğmuş gibi şaşırtmıyor.

Acıyorum ya.
tiplerini görmedim bilemiyorum ama bazısının ağzı çok çirkin, bozuk. insan okurken utanıyor.
Beni görmüş yazar beyanı.

Haklılık payı var maalesef.

Ossun be, her malın bir alıcısı vardır demişler.
(bkz: ne kadar ekmek o kadar köfte)

yer altı zenginliği uzay olan rus kızında gram ego yok, hayatında lağım borusu görmemiş Türk kızında ego uranyum.