bugün

benim * ve _belki_gelirim_ başını çektiği istanbul parkormanda yapmayı planladığımız zirve. tarih olarak 9 nisan 2006 pazar günü öngörülmüştür. katılmak isteyen yazar arkadaşlar yanlarında 35 ytl yi hazır tutsunlar. çok eğlenceli ve önceki zirveden daha da kalabalık olacaktır. detaylar için gelişmeler bölümüne bakabilirsiniz.

(bkz: şimdi hava durumu)
ayrıca çaylak olmasından dolayı yazıları okunmayan cedric arkadaşımızda bu zirwe için çaba sarfetmiştir we 9 nisanda orda olacaktır.
bayıla bayıla gelecegim zirvedir düsünen yazarlara tebrikler.
Ayrıca gündüz vakti olup sabah ezanınıyla beraber oyun başlayacaktır.
bursada neden yapmıyoruz ya dedirten zirve
atan alir spor u da getırcem arjen robben ide falan da filan. abimiz de gelir heralde. *
yazarların ellerinde silinen entry listeleri ile birlikte hazır bekleyecekleri, modların gelmemesi sonucunda hırslarını birbirlerinden çıkartarak online olan yazar sayısının 35den bir anda 5-10 civarına inmesine sebebiyet verecek, kesinlikle katılmak istediğim zirve. ***
ben arjen robben atan alir spor ve devedikeni degısmez bir takım olacagımızdan sonunda zaferle cıkacagımızı cok iyi bildigim zirve olacak.
şiddetle yapılması gereken zirvedir organize işlerile yakından ilgilenilmesi gerekir.
kızdıklarınızdan acınızı çıkarmak istediklerinizi, rahat rahat vurasınız diye ayarlanmış zirvedir.
ilk zirve tadında olacaksa kesin gidilesi zirve...
tam olarak kaçta olacağını belirtilir diye umduğum zirve. elimden kaçamayacaksın arnold civardanegezer ...
gerçek mermi kullanan kalleşlerin olabileceği paranoyasına kapılınmaması gereken zirve... (olur mu yoksaaa???)
iyi eğlenceler dediğimiz zirvedir*
taraftarların alınmayacagı zirve.*
derslerden kaçarsam kesinlikle katılacagım bir diğer zirve...*
strateji belirlemerine şimdiden girdigim zirvedir,hatta ve hatta zirveden bir gece önce muhtemel timle bulusup tekrar bir taktik zirvesi yapılması muhtemel zirvedir.
beni yazdınız mı diyeceğim zirvedir.şimdiden liste açıklanırsa ona göre çalışma yapılabilir.ayrıca beni vuranı vururum...
atış mesafesinin korunması için , istatistiklerde "kim kime nasıl oy vermiş?" görünmeden yapılsa iyi olacaktır zannımca*
isteyen yanında kuzenini sevgilisini ve ayrıca eşantiyon olarak akrabasınada getirebilir dediğim zirvedir.hem böylece daha keyifli bir aile ortamı oluşmuş olur.
peki zeki muren de gelecek mi dedigim zirve.
Arkadaşlar rezarvasyon yaptırdık.9 Nisan 2006 günü saat 13.00 ve 15.00 arası park orman akay paintballda yerimiz hazır 20 kişi üstü olursak ücret 30 ytl ye düşüyor geçemezsek 35 ytl buluşma olayını detaylı şekilde gelişmelerden ve msnden takip ediceğiz.

http://www.akaypaintball.com
iğrenç espiri yapanların kurşuna dizileceği zirve.*
ne var gene be, kutusu kaçmış kola asidi gibi kedisel yazarların sadece tek canla katılmasını rica ediceem zirve.ayrıca ben hava kuvvetleri oluyorum dikkatimi çekti...
zirvenin en renkli kişisinin simsiyah tüyleri alacalı bulacalı renklere bulanacak olan (bkz: karga) olacağını düşündüğüm zirve.
nevergonnabe yi tamamen korumam ve kanatlarım altına alacagım zirvedir,gerekirse onun için kendimi kursunların(sey pardon boya kapsüllerinin)önüne atacagım zirvedir.
güncel Önemli Başlıklar