bugün

Zirvenin ardından zirveyle ilgili anıların anlatılmasına giriş cümlesidir.
Tanımımızı yapıp kendimizi sağlama aldıktan sonra gelelim zirveye gelen herkesle ilgili hatırladığım geliş sırasında gore bişiler yazacağım.buna yurt dışında izlenim deniyor.isz pek bilmezsiniz.
Elyaf Prenses : bu insanı fazla tabir etmeye gerek yok zaten yazdıklarının kalitesizliğinden sözlükten uçurulmuş bir yazar olaraktan.prensesliği yalan elyaflığı gerçek bi insandır.çok geveze olduğu bir kez daha anlaşılmıştır.neyseki yanımvda pamuk getirmiştim.
Nirvana : bu kişinin müzük gurubuynan alakası yoktur.böyle bir zirveye ulaşayım meraklısı bünyedir.ha bak bud a zirve diye tarafımızdan kandırılarak getirilmiştir.şirin ve sıcaktır sempatiktir.yanakları ısırılmalıktır.ayrıyetten bana hediye getirmeyi akıl edecek kadar da zekidir.yanımda o kadar saat oturup kolundaki saati çıkarıp bvermeyen yazarlara sesleniyorum burden.bir daha olmasın
Lazpacino :gözümün içine bakaraktan bizim üst katlara çıkmamıza sebep olmuş bi insandır.yazıklar olsundur.ayrıca harbiden alpacinoya benzemektedir.daha yakışıklısıdır.sanırım cart diye sen kargasın diyen odur.halbuki okadar insane kılığına girmiş bir insandım.bu vesileyle kendisine teşekkür etmeyi borç bilirim ama,zor alır
Aftermath *: alamanyalardan kalkıp gelmiş bir insandır.dvd leri o mu lazpacinomu getirdi anlamadığımdan onun şahsında herkese teşekkür etmeyi borç bilmekle beraber borcuma karşı davranış stilim artık anlaşıldığından lafı fazla uzatmam. Çikolataları da onun getirdiği söyleniyor.ben genel de üzümü yemeyi tercih ettiğimden pek emin değilim tabi.
Kurabiye canavarı : canavar mesleğini icra eden bir kişi olarak kendisine en uygun canavarı seçmiş olmasından dolayı bizzat tebrik edeceğim kişidir. Adamda Bebek gibi surat var deseki ben kasımpaşa canavarıyım.ayıptır sölemesi kaba etimlen gülerim.ayrıca herşeye muhalefet olması ayrıca dikkatimi çekmiştir.
Belki gelirim : her nedense daha önceden tanıyormuşum hissi uyandırmışsa da kendisine soramadığımdan pek şeedemedim tabi.zirvedeki tek aksiyonu kurabiyenin yanındaki lazdan bahsetmesi ve trakyalıyım demesi olmuştur be yaaw.onun dışında zorlamam dahilinde 1200 kez nickini söylemek zorunda kalmıştır.
Yokmuşum : ismiyle müsemma bir insane. her ben yokmuşum dediğinde nickinin ben yokmuşum anlaşılmasına sebebiyet vermiş kişidir.sözlükte ağzı var dili yok iki kişiden biri,birincisidir.diğeri için karga. Bir de vüzudu elastic değil sanırım yaptığım o hareketi yapamadı halbukisi yaşı daha genç olmalı.bilemiyorum artık bu nesil nasıl besleniyo.
Aryen Roben : bu kişi kişi de denmez bebe 17.5 yaşında değil agalar yalancı bu.en fazla 15 hatta biraz daha ufalsa cebime rahatlıklan sığabilecek ölçülerde. Yaşıma inanmadı delil göstermek zorunda kaldım.ehliyetin üzerindeki fotomlan dalga geçti terbiyesiz. aryen okunduğu gibi demişti doğru yazıyorum umarım.
Apandisit : en sanal kahramanlardan biridir. Bir türlü ben ve ismi lazım değil mühim olmayan bir yazarın nasıl olupta bu kadar entry girdiğine mesajlaştığına inanmamakla beraber bir yandan sevgilileri tahmin ettiğim 12 kişiylen mesajlaşmıştır.demekki isteyince oluyor. Giderkeneki mekik hareketi tanımlaması sayesinde zaten kaslı olan vücudum daha da kaslanacaktır.
Can : şimdi tam sırayı hatırlayamadım ama,heralde candı.fanatik bir beşiktaşlı olmasına rağmen ısrarlarıma dayanamayarak sergeni sallayaraktan zirveye gelmiştir.yakışıklılığıylan tüm kızları cezbetmiştir.bu cümle için 20 ytl aldındı söyliyim.
Palta : ben bu adamı konuşmalarından bole heyhüla filan bir adam beklerken tam bir mülayim aklı başında oturaklı biri ile karşılaşınca şaırmadım dersem yalan olur.şaşırmadım. en son nefesinde bile ben senin çalıştığın bankayı sevmiyorum dediya dövesim geldi.hatta iki vurdum baktım ağlıyo bıraktım.bu da yalan anasını satayım.
Engineer : heralde doğru yazmışımdır enginar gibi lezzetli ve sessiz bir kişiydi.sanırım oturduğu sandalyeden olabilir zira orada yokmuşum yok bir vaziyette oturuyordu.mühendis gibi bi hava vardı üzerinde neden pek anlamadım.
Parkinson : elleri titrek bir kişi ile karşılaşacağımı beklerken her bi tarafı sallanan bir ara kendimden yaşlı sandığım beyefendi bir kişiyle karşılaştım.efendim baktı oturduğu sandalye az konuşturuyor hemen yüksek randımanlı bir sandalyeye geçti yada aryen devre arası filan dediyse konuşurken yanlış anlamış olabilir.
Joly joker: aslında daha once bir geldiydi sonra gittiydi fekat benden pek hoşlandı heralde yanında bodyguardlan geri geldi.ilk başta bişi demezken araya o arkadaşımızı oturtup başladı bır bır bır konuşmaya.yahu bi sus diyorum yok.neyse allahtan gelen arkadaş daha evvelden iyi duygular beslediğim birisiydi de fazla bişi demedim.ayrıcana bu artı bir insanına daha once tanımadan beslediğim sempatinin boşuna olmadığıda tanışınca ortaya çıktı.ha bu jokerin yeriydi dedmi pardon.şimdi bu kişi burnuna bişi takmıştı ama,bak ama diyorum. Düğme gibi bir buruna netafeli bir fiziğe sahip pek güzel edalı bir insandı. Bilekleri inceydi bunu da ayrıca belirtmek isterim yoksa abilerine dövdüreceğini söyledi.
Artı bir: bu kişi ekşi sözlüğün en sevilen simalarından biridir.kendisi hatırlamaz mesaj da attıydım kendisine ben zamanında.ordan bi sempati şeetmiştim zati.harbiden sempetik bir insanmış yannız benden büyük sanmama rağmen küçük çıktı.kardeşim herkeşten büyük olmak kötü be bir yaş olsun büyüküm yok mu?
Karpuzkabugu *: karpuz kabuğu dediysek öle alalaade bir karpuz kabuğu değil.bildiğin diyarbakır karpuzu 3 metre filan vardı sanırım öle bişi...en bi geç gelen kişiydi.ve fekat bole içine kapanık sessiz biri olmadığından muhabbete tık diye uyumsağladı takdir ettim.
Ne var gene bee: * : bu insan geç geldi.hatta en geç geldi.fakat bir geldi pir geldi.buradan kendisine saygılarımı sunarım. Ismini kendi dahil herkeşin yanlış bilmesini anlayışla karşılıyor doğrusunu belirtmiş bulunuyorum.bir de nasıl ileri görüşlü bir insane olduğum buradan da ortaya çıktı. Fıstık demiştim hiakyemde harbi fıstık çıktı.yannız biraz cimri iki antep fıstığı aldım demediği lafı bırakmadı.ikide bir pati apti vurdu ağladım ben.
Karga: bu şahıs ben kendim olduğumdan sona bıraktım. Söyleyecek kelime bulamadığım için bir şey söylememeyi tercih ediyorum
Karganın egosu : bu hıyar da yazarlar tarafından merak edilmesine rağmen çıtırları görünce uçtu gitti şerefsiz.hayır bari ne gördün onu anlat diyorum gene susuyo.ben bunun boyunun ölçüsünü alırdım ama egom işte atsan atılmaz satsan satılır aslında iyi para eder
Arnold civardanegezer : ha birde bu vardı ne idüğü belirsiz şekilsiz kişi.nesi kaskardeşim onnarın.bende daa iyisi var

Bunlar gelenler unuttuğum olmuşsa hatırlatırsa eklerim kusuruma bakmasın zira o koca bardak birayı içince bana bi gevşeme geldi.ha ben giderken lazpaçino 8. yi içip banamısın demiyordu ama kuş kadar mide var kardeşim bünyede ben napiim.

Bir de gelmeyenler var.Bunlardan özellikle ikisi beni oldukça üzdü: birisi kolası kaçmış asit, diğerisi sabi sübyan açık isim vermiyorum ki üzülmesinler.Çok içerledim. Açıkça belitrtiyorum
Ortamdan bahsedelim.güzel bir yerdi müzik fazla yüksek olmadığından birbirimiz duyduk.ben de garsonu yazar sanıp, adettendir ayağa kalkar gibi oldum ama,baktım kimsede hareket yok.çaktırmadım.

Şimdi bu zirve bitti ama, tadı damağımda kaldı.Az kişi olmasından mütevellit suyu çıkmadı.Herkesele kaynaşabilme fırsatı yaşandı.bir klan edasındaydık.Bu sebeple klan gibi periyodik buluşmalar ayarlayabiliriz diye düşündüm.böyle her seferinde 15 kişi olmaz ama en azından gelmeyeneler gelir işi düşen şehir dışındakiler gelir vs.ayrıca lternatif zirveler.mesela tavla zirvesi, hadi balığa gidelim zirvesi,havalar ısındı piknik yok mu sirvesi gibi alternatifler de üretilebilir diye düşündüm.

Sanırım söyleyeceklerim bunlar pek ham haldeler düzeltme neyin yapar eklemeleri ilave ederim artık.

Olay budur arz ederim.
Not:Ben bunu buraya yazacaktım şaşırıp zirvenin altına yazmışım pardon düzeltiyorum az kaldı...
DÜZELTME:DÜZELTMiŞiM YAHU...
sag olsun karga kardes gak demiş cık su dala bak demiş bize pek söyliyecek bişey bırakmamıs dediğim durumdur.hakikaten cok tadında ve kaliteli bir zirve olmustur,devam versiyonları tekrarlanacaktır inşallah.
tam zirve için yola cıkacakken, "abem zirve istanbulun şile ilçesindeki lıklık bara alındı" diye msj cekip kendince
1 nisan şakası yapan kınanası yazar arkadaşlar mevcuttur.
"hala hakkında konuşulmaya devam ediyor" diyerek cümleyi tamamladığım başlıktır.
dışarıdan bakıldığında birbirini tanımayan 2 grubun buluşması gibi gözüken zirveydi. engineer, palta, apandisit, nirvana, belki gelirim, yokmuşum, kurabiye canavarı ve arjen robben bir grubu, aftermath, can, laz pacino, parkinson sanki ikinci grubu oluşturuyor görünümündeydi. tabi bunda en büyük etken uuser'lar arasındaki "mesafe" idi. yuvarlak bir masa olsaydı, şöyle kocaman bişi herkes daha iyi kaynaşırdı zannımca. bu tür zirvelerin havasını iyi bilen karga ve arnold civardanegezer abilerimiz ise iki grubun arası gibi çok stratejik bir alana konuçlanmış olup iki tarafı birden idare etmişlerdir. tabi arada bir aftermath ve laz pacino ev sahibi olaraktan 1. grubu ziyaret etmeyi ihmal etmemişlerdir. öyle ya da böyle güzel bi zirve oldu. arnold civardanegezer abimizin askerlik anıları herkesi yardı. karga abimiz ise zirveye katılan herkesin görür görmez "aha tamam karga bu" sözleriyle muhattap oldu(yok lan bunu ben uydurdum).
zirvenin ardından gozler galatasaray-genclerbirligi macına cevrilmistir. mac sonucunu ogrenen kisi/kisiler derin bir oh cektikten sonra hemen ardından real madrid-barcelona macına odaklanılmıstır ki denge bozulmamıstır bu mac sonucunda.sonuc olarak guzel bir zirve oldu bir dahakine daha kalabalık bir kitlenin gelecegini cok iyi bildigim bir zirve olacak.
arnold abimizin fazlalıklarını kilo gibi yansıttıgım için özür dilediğim zirvedir.
(#147609)
yazmisim obur basliga, bir daha yoramam kendimi, yaz yaz yaz parmaklarim uzadi.
gelemeyenler için taziye baslıgı acsak iyi olur dediğim tarzda zirve olmustur zira gelmemek büyük kayıptır gercekten.
(bkz: zirveye katılamayanlar zirvesinin ardından)*
(bkz: ne var gene be)
güncel Önemli Başlıklar