1. 1.
  * bursa yıldırım ilçesinin tek anadolu lisesi. aziz güven, nurettin eşiyok, zeki yeşil, doğan özüpak, hıdır erdoğan gibi hocaları ile ünlüdür. * her sene lodos sayesinde çatısı uçar, herkes okula giderken biz evde mışıl mışıl uyuyup tatil yapardık. cagnım okulum. 7 senemiz geçti orda. zırt pırt web sitesi değişirdi. en son ulaşabildiğim ise bu: http://www.ulubatlihasananadolulisesi.k12.tr
  1 ... janjan
 2. 2.
  hey heyy be.. arkasında ki kumpirciye kacilip sigara icilirken Zeki beye söbelenilen okul..."hocam valla icmiyorum.sadece agzimda duruyor.."
  1 ... ricardodonsebastian
 3. 3.
  7 koca sene geçirilip yıllar sonra hatırlandığında özlenen, inanılmaz anıların yaşandığı, spor salonunda konserlerin verildiği, cumaya gidiyorum bahanesiyle kaçılan okulum.
  ... ozz le grand
 4. 4.
  Bursa selçukbey mahallesi kanalboyu caddesindeki 2 sene önce atıldığım güzel okul. * *
  1 -1 ... undergrounder
 5. 5.
  okurken temeli olan spor salonuna 2000 senesinde gidip basket oynadığımız, şerefli adımız ulubatlı hasaaaaann diye başlayan lise.
  lodos olunca kızların eteği kafalarına geçerdi.
  hatta demet şener ablamızı da ilk orada görmüştük.
  ... ewentry
 6. 6.
  kantini işleten muhacir olduğunu sandığım şirin insanlara sahip olan , genelde öğlenleri kaçıp yalçın pide ye veya tellerden atlayıp yandaki tostçuya gittiğimiz , senede 1 kez ziyaret ettiğim , kavgaları ile meşhur olan okuldur . ayrıca buranın ilk öğrenci başkanıda benimdir .*

  Zeki beyin " lan ne gülüyorsunuz orda hayvan oğlum " ve istiklal marşı sırasındaki sözlerini duymak için bi kere daha okuyabileceğim mekan.

  Ayrıca marşın ilk kıtası :

  şerefli adımız ulubatlı hasan
  işte okulumuz çok yaşa vatan
  yurda bilgi meşalesi saçan
  şerefli anadolu lisesi
  ... wargod
 7. 7.
  küçük "polat alemdar"ların yetiştiği güzide eğitim kurumu. isme bak süngüye davran.
  1 ... kerameti kendinden menkul
 8. 8.
  zevkliydi kavgaları vesselam , çevre okullardan hatta bal'dan * kavga etmeye gelirlerdi ,birde bir grup öğrencinin kantini soyması vardı ki küçük polat alemdarlara yakışmamıştır
  ... wargod
 9. 9.
  bursa'da, anadolu lise'leri içinde kendisine her daim özel bir yer etmiş okuldur..
  -1 ... faidelibilgi
 10. 10.
  2004'te son 7 senelik mezunlarını verdikten sonra okulun sembolleşen hocalarının teker teker ayrıldığı(ingilizce hocaları hariç), geriye müdür olmuş bir nurettin eşiyok bırakan eski okulum.
  ... nebilemben