bugün

an itibarı ile trt 1'de 72 millete dersini veren ulu önderimizin ibret veren konuşmasıdır.

(bkz: vur vur inlesin israil dinlesin)

ek: an itibarı ile suriye'ye de müslümanlık ve demokrasi dersi vermektedir ulu önder. ve libya'ya götürdüğü barışı anlatmaktadır...
danışıklı döğüştür. gaza gelmemek gerekir.
(bkz: gaza gelen şakirt olsun)
(bkz: sübhanallah reis ibretlik bir uluma)
sıradan bir konuşmadır, kameralar önünde one minute kamera arkasında yes please diyen bir başbakanın konuşmasıdır...
sadece türkiyenin dinlediği kalan ülkelerin siklemediği konuşma. kimi kandırıyoruz beyler bu adam amerika ve israqilin yavşağı reklam diye yapmıyosa bırakacam sözlüğü.
türkiyede bir tane ulu önder var oda atatürk ayaklandı mı yoksa?
(bkz: ulu önder derken)
ne önderlik yapmış da ululuğu kalmış dedirten başlık. işsizliğe ve vatanın satılmasına önderlik etmede başarılıdır sadece.
(bkz: danışıklı döğüş)
bmye çok pis giydirip ayar verdiği konuşmadır.(ulu önder kısmından ben de hiç hazzetmedim)
hiç merak etmediğim bir konuşmadır.
(bkz: ulu önder recep tayyip erdoğan ın bim konuşması)
(bkz: yaran yanlış okumalar)
(bkz: bim)
(bkz: wtf)
sürekli söylem değiştirmeyen, düşünceleri oturmuş, basit siyasi nemalar peşinde koşmayan bir liderin konuşması olsaydı, önemli denilebilecek bir konuşma olurdu. bop eşbaşkanı olarak konuşmuştur.
Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı konuşmadır. Ancak ''ulu önder'' derken yazarın ne demek istediği pek anlamadım. Kimin lideri veya neden ulu? Ülkenin yarısı onu seçtiyse, diğer yarısı da onu istemiyor. Üstelik bu ülkede ''ulu önder'' sanırım Atatürk'tü.
başbakan halkı mest etmeyi çok iyi biliyor,aslında tek yaptığı normal konuşma cümlelerini sinirli bir tavırla kurmak.Daha önce davos zirvesinde yaptığı gibi.Bunu yaptığı zaman halkın tepkisinin'vayyyy be adama bak nasıl posta koyuyor,helal olsun diyeceğini çok ıyı biliyor.Tam anlamıyla rest çektiği ve fikrinin değişmediği hiçbir konu yok aslında.Başbakan şhow yapmayı ve halkın gözünü boyamayı çok ıyı biliyor.
(bkz: adam gerizekalı beyler)
(bkz: ulu önder mustafa kemal atatürk)
http://inciswf.com/1295302480.swf