bugün

Rus kekosu aşkım ve ben ekli olmadığımız için oyumu tibb e verdim. Aşuregibisurat a da oy vermek istedim ikisi arasında kaldım valla.
Şu anketlere hiçbiri seçeneğini koymayı artık öğrenin amk.
benim adım yoksa o anket boş ankettir. kendi aranızda eğlenin lan ibneler.
(bkz: Oytunkaran)

Halkın adamına destek. Evet.
Adaylar arasinda hiç gececi yazar yok. Bunlar hep gündüzcü be. Sabah sekiz akşam beş mesai yapıyorlar. Asıl sözlüğün kahrını gececiler çekiyor.
Şuraya bir entry bırakıyorum zaten eliniz otomatik olarak eksiye gidecek. Canınız sağolsun ama yine de...
Şoparın merakı diyolla. Kim mi? Kilimci.

30 -35 civarında bulunan çeşitli profillerimden hepsine ayrı ayrı bastığım yazarlardır. Bir tane basmakla olmuyor tabii.

Bunca yıl Tengir'i boşuna mı okudum? Hep bu anı bekledim ve bastım beyler, gerisi çorap söküğü gibi geldi eh eh.
5 yıldır sözlük kullanıyorum. Özel olarak acaba ne yazmış diye baktığım tek yazar (bkz: kukla) olmuştur. Şimdilerde yazmıyor sanırım. Tekrardan geri dönmesi dileğiyle.
(bkz: Oytunkaran)

Ankete gerek yok. Evet.
(bkz: onur 55)
(bkz: tacettin limoncuoglu)

ankete gerek var. evet.
Keşfedilmeyi bekleyen yazarları da unutmamak lazım.
(bkz: ben)
Ben değilsem ekşiye giderim.
aslında sözlüğün en iyi yazarı benim. sabahları kedileri doyuruyorum, yaşlıları karşıdan karşıya geçiriyorum, dilencilere döner ısmalıyorum ve en önemlisi tüm sevabının gittiğini bildiğim halde sırf kendime i.neliğine bunu hepinize söylüyorum.
(bkz: oytunkaran)

başka kim olabilir ki?
iyi yazmayı pek beceremem belki de en iyi okurlarından biri olduğum kesin hayırlı gejeler.
benim bu ankete verecek oyum yok.
ankette benim ismim yazmadığına göre çöp anket demektir bu.
ilk üçten sonrasına bakmadığım anket.
Bence en iyi yazar değil çok konuşan yazarı kim anketi olmalıymış adı.
oyum tabi ki sisterıma. marcus a ise gönlümden verdim bir parça oy.
bu sene de ne anket doldurduk arkadaş.

bir de gelip gidip oy veriyoruz da bu anketlerin sonuçları niye kamuoyuna açıklanmıyor olm?

sade bir törenle kazanana plaketi neden takdim edilmiyor?
En boş tip hangisi anketi.
Kafanızı pikeyim sizi.
Bir deli anket açıyor, 40 akıllı devam ettiriyor.

Yüreğimi verdim diyor, ben yokum diyor vs.. Amq ergenusları. Üye olduğum 2006 yılına lanet olsun.
Shaktarv8 reisin açık ara önde olduğu ankettir. Ne güldüm amk.