bugün

sosyolojik araştırmalar yoluyla tespit edilmesi gereken yaş.
(bkz: uludağ sözlükteki ortalama akıl yaşı)*
kolay kolay tespit edilemeyecek yaştır.
(bkz: ben 17 yasimdan beri sevisiyorum lan)
bazıları ilk cinsel deneyimini sözlüğün ebesiyle yaşadığı için, onlarınki belirlenebilir. lakin diğer kısımda sorun çıkar.
(bkz: kendimi evlenecegim kadina sakliyorum)
(bkz: kendimi evlenecegim erkege sakliyorum)
bazı zat-ı muhterem sosyolog sözlük yazarlarının desteğiyle yapılabilecek araştırmalarla tespit edilebilinecektir. zevkle yardım edilebilinir. *
(bkz: hanım koş sözlükte sosyolog var)
(bkz: o ne bey yenir mi)
eger fuhus yoluna basvurulmamis ise, ilk entry yasindan buyuk olan.
tahminen söylemek gerekirse 18'den fazla değildir. Çünkü çok yayıldı böyle zinalar artık, pek bir meşrulaştı. Baksanıza hemde araştırma fonu olacak kadar çoğalmış, Allah sonumuzu hayır etsin!
isveçli bilimadamlarına göre sözlüktekilerin %88i 16sından beri abaza ve mastürbasyona mahkum, %10'u 17sinden beri arada eve kız atabiliyor, %1inin kuşu ötmüyor, %1inin ise 18inden beri düzenli bir cinsel yaşamı varmış. araştırmalar sürüyor.
(bkz: uludağ sözlükteki abazaların sayısı)
küçükken inşaata topu kaçan yazarlar çıtayı baya düşürmektedir.
(bkz: sekkiz)
(bkz: 7)
(bkz: evet yazıyla yedi)
(bkz: herkes yazsın ben hesaplarım)*
(bkz: yedi buçuk)
(bkz: çocuk yedi buçuk diyor inanacaksın)
"hayırdır yaşamayanlara destek mi olacaksın?" denilesi hede.

(bkz: uludağ sözlük pezevenklik servisi)
Uludağ sözlük bünyesinde yazan bireylerin, cinsel deneyim yaşının, birey sayısına bölünmesiyle bulunan sayıdır.

(bkz: ortalama)
(bkz: Uludağ sözlük geneleve gidiyoruz zirvesi)
cinsel deneyimden kasıt 31 çekmek ise, doğrudur. beni bir kenara ayırın tabi. 14 ne lan? ben 3 yaşımdan beri...
40 eder.
sozlukte acilan basliklarin genelinin "kiz tavlamak" "cikma teklif etmek" "futbolcu muhabbeti, takim formasi muhabbeti" yapmak oldugunu gozonune alirsak (bi suru turkce karakter yok bu adamlarin komputerlerinde -burasi portekiz), uludagsozlugun yasi hakkinda ortaya atilan bu gorusun o kadar da yanlis olmadigi dusuncesini buyuk ihtimalle paylasiriz.

aynen iste, yok gazetelerde gordugu unlu bi karaktere asik olmalar, sevgiliden asiri idealist bir sekilde bahsetmeler -ki o, sevgililerden yeteri kadar tokat yemedigine delalet eder, yoksa bambaska bir perspektifle bakarsin sevgiliye...falan bu basliktaki onermenin dogru oldugu hissini bize aksettirir.
(bkz: olm 12 5 falandım ben)
(bkz: 5 yaşında oyuncak ayı ile)
(bkz: daha belli değil)*
(bkz: 93 lüyüz seks yapamadık üzgünüz)