bugün

benim fiili komutam ve erectov reis'in onursal başkanlığında çok yakında faaliyete geçecek timdir efendim. resmi başvuruları yaptık, belgeleri alıp dükkana asalım hele bir ondan sonra kötü insanlar düşünsün.

bundan sonra sokakta kedi tekmeleyen, yerlere tüküren, karıya kıza laf atan, ihalede para cukkalayan vs herkes bir kere daha düşünsün. eskisi gibi ifadesi alındıktan sonra salıverildi diyerek yırtamayacaksınız koçum!

icabında evinize kadar girip götünüzde maytap patlatacağız. Herkes ayağını denk alsın.

sizde bizim gibi dünyayı pisliklerden temizleyip daha iyi bir yer yapmak gibi kutlu bir amaç güdüyorsanız eğer, sizi neden time almamız gerektiğini ifade eden bir başvuru metni ile bir mesaj kadar uzağınızdayız.

hadi kalın sağlıcakla.
sanki bana assassin's creed aq.

imza nereyeydi hocam?

we work in the dark, to serve the light. we are assassins. nothing is true, everything is permitted!
Başlık "kötü insanların götünde maytap patlatma timi" olarak düzeltilirse ben de kayıt olurum. Öldürme ağır olmuş biraz. Cinayet işleyebilirim ama insan öldüremem.
Birçok kişi gibi (bkz: death note) izlerken kira'nın tarafını tutmuş olsak bile; insan öldürmek biz sivillerin eline hiçbir zaman geçmemeli. Bir can almak kolay birşey değildir, şakası yapılacak bir konu hiç değildir. Bu yüzden tim öldürmek yerine, işkence etmeyi kendisine görev edinmeli.