bugün

bundan sonra doldurmaktan zevk duyacağım bkz'larla süslenecek; zevzekleri, bundan nemalananları, trollük yaparken kadına açıkça saldıranları, aşağılayanları açığa çıkartacak ve teşhir edecek olan veri tabanıdır. evet.
böyle bir hizmet için teşekkür ettiğimiz yazarın hizmet başlığı.
Bugün göze carpanlardan başlayalım. Evet.

(bkz: kötü yemek yapan anneyi dövmek)
(bkz: başı açık kızla evleneceğime intihar ederim)
(bkz: araba kullanan kadın bakire değildir)
(bkz: nefes alan bayanın asıl amacı)
(bkz: sevgilisi olan kız kardeşi kemerle dövmek)
(bkz: patlamış kız ile saklambaç bile oynamam)
(bkz: bakire olmayan bir kıza sahip baba)
Devam edelim yine bugünle. Sonra vay efem kadınlara saldırı var. Ulan şurası bile bu zihniyettekilerle dolu. ikiyüzlülüğünüzden utanıyorum. Evet.

(bkz: seks yaparken bacağını açmaya çekinen kadın)
(bkz: AVM de yalnız dolaşan bayanın gerçek amacı)
(bkz: kızını vermeyen babaya kızın veriyo sana ne demek)
(bkz: en gerizekalı yaşam formunun feministler olması)
(bkz: türk kızlarının kalitesiz olduğu gerçeği)
başlık sahiplerinin yarısı sözlükteki kadınlara mesaj atan sapkın bireylerdir. kontrol ettim, gerçekten de yarısı atıyor mesaj sürekli.
Önce kendimizi eğitmeli, her şeye kendimizden başlamalıyız diye haklı düşünceye girmiş yazarın hizmet başlığı.
(bkz: bu havada üşümeyen kız vurduruyordur)
(bkz: götünü başını açarsan tecavüz ederler tabi)
(bkz: her yerimi açarım ama bana dokunamazsın mantığı)
(bkz: mini etek ve tayt giyen kadınlar yolludur)
(bkz: minicik kızına mini etek giydiren geniş anne)
(bkz: kızlığı patlak gelinin uyduracağı yalan)
(bkz: ipek görgün ü silkmek)

utanç verici imalar.
kadına, kadınlık onuruna duyarlı bir yazarın bu düşünceye hizmet amaçlı açtığı bir başlıktır bu. kendisine teşekkür ediyoruz.

gerçekten de artık huzuru kaçıracak seviyeye ulaştı kadını aşağılayan başlıkların sayısı.

yazar dostum, bekaretle ilgili bi düşüncen varsa yazarsın; kadın giyimiyle ilgili bi düşüncen varsa yine yazarsın vb. (tabi saygı çerçevesinde) amma ve lakin "şu yolludur, bu vurduruyordur, onun namusu öyledir, böyledir, şöyledir" tarzı entry ve başlıklar trollüğü aştı ve mide bulandırıcı olmaya başladı.
(bkz: tanga giyen bakirenin ruhu orospudur)
Veritabanında %90 civarı bir alan kaplar.
geneli 17-20 yaşında ki abazanlar tarafından açılır o yüzden ciddiye alınmaz zaten, o değil de 30 yaşında bi abimiz ablamız böyle başlık açar mı? bu başlıklar aslında ilgisizliğe tepkidir, kızlar onlara yüz vermiyor o yüzden.
En iğrençlerinden biri için (bkz: bir erkek eşinin 31 malzemesi olmasını ister mi)
(bkz: bir kızın patlak olduğunu anlama yöntemleri)
(bkz: mini etekli kadına orospu demeyen kafirdir)
(bkz: islam mini eteklilere tecavüz etmektir)
(bkz: kadına tecavüz etmek islamdır kızanda islamofobik)

nasıl bir hayvansınız lan siz? yani şuna izin verenlere de hayret ediyorum. evet.
güncel Önemli Başlıklar