bugün

gelen maillerin genelde duvara tırmananlardan geldiğinin görülmesi eğlenceyi tetiklemiştir.
iletişime gelen komik hedelerin moderasyon tarafından paylaşıldığı maillerdir.

moderatörlerin mailleri yazacakları, yazarların da 'aa ne komik lan' diye entry girecekleri ortam.

komik lan ama mailler.
sözlük kullanıcısı olan/olmayanların çeşitli amaçlarla iletişim bölümüyle iletişmek için yazdıkları içi dolu/boş olan , detayında ve akabinde komik ibareler içeren elektronik posta iletileridir. hoştur.
ULU SÖZLÜK DANISMA HATTI

Tarih: 08.09.2007 22:53
Adi: ?
Email: x@msn.com

Konu: uyelik
Baslik:
Mesaj: Uludağ Üni. okudum bilmem kaç kere Uludağa çıktım. havasına gazazuna doyamadım. Üye olmak istiyoruum. * yapın bi güzellik..
mesaj: selam men sizi AZERBAYCANDAN ARADIM SUALIM ODUR KI ZAMAN MASININI YAPMAK MUMKUN YA YOK DEYILSE NE ICIN?

cevap: hi men. bu mesajı türkiye'den kucak dolusu sevgilerle yolluyoruz. zaman makinesi yapmak mümkün. adidas ne demiş? "impossible is nothing". güç içinde, istemen yeterli. olmaz diye bir şey yok.

fakat; 2009 aralık ayına kadar tam kapasite ile çalışıyoruz, yüklü bir sipariş aldık. anca 2010 yılı itibariyle, sizin siparişlerinizi değerlendirmeye alabiliriz.

uludağ sözlük zaman makineleri a.ş.
açıklanması etik olmayan maillerdir.
ne kadar komik olursa olsun açıklanmasını anlamadığım iletilerdir. zira bunlar gizli kalacağına güvenilerek yazılır. ayrıca sözlük kendi okurlarıyla dalga geçiyor?
ekşi sözlük'teki adıyla cilgin okur mektuplari
konu: şikayet/istek
başlık: değiştirin!
mesaj: iskender büyük başlığı altında abuk subuk şeyler yazmışsınız. vay efendim, soyununca bi boka benzemiyormuş da, çorapla yatağa giriyormuş da... sileceksiniz lan onları! ben iskender büyüğün adamıyım. sileceksiniz, yoksa gelir dağıtırım sözlüğünüzü! büyük iskender, affetmez sker!

edit: hee, mod olmadığın halde nerden biliyorsun maili diyorsunuz değil mi? ben yazdım, gönderecem şimdi.
mesaj: slm nbr bn ismail 18 yaş boy 1,75 kilo 60 mutluluk duyarsınız.

konu hakkında kısa bir açıklama: bu maili atan kişi, ev arayan bir yazarımızın entrysine istinaden yollamış.

yorum: öncelikle burası desti izdivaç değil, uludağ sözlük. demek ki imkan versek, şikayet butonunun sınırlarını zorlayarak fotoğrafını da ekleyecek.
power rangers beğendin mi yaptığını?

Konu: sikayet/istek
Baslik: rangers
Mesaj: ben power rangersi seviordum ama artik ireniyorum cunku bok gibiler
Konu: uyelik
Baslik: çok özel
Mesaj: ben futbol severim sev dim kaleci ler petr cehc vandersar volkandemirel forvet deivid

türkçe meali: yazar olmak istiyorum. futbolu çok seviyorum. sevdiğim kaleciler: petr cech, van der sar ve volkan demirel. forvet ise deivid.
uludağsözlük için utanç kaynağı konudur. insanların attıkları mesajlar anlamsız da olsa bunları açıklayıp da gülmeye çalışmak saçmalıktan başka bir şey değil.
baslik: behlül
mesaj: şişme bebek behlül gelmiştir diyosunuz ama şişme behlülü goremıyorum satıyomusunuz tıpatıp benzıyormu mumkunse şişme behlulun şişmiş halını gormek ıstıyorum bıde fıyatı nedır?

baslik: kötü şeyler yazmışlar
mesaj: şu siteyi kapatın pipi falan yazmışlar ayıp ayıp utanın..
(bkz: eğleniyor muyuz gençler)
http://galeri.uludagsozlu...ilkokullu-detected-81204/

madem paylaşılıyor bu mailler, yazarların yüzünde tebessüm oluşturmak adına;
sizi güldürmeyen ancak sizi yaran, sizi yarıp geçen ayar dolu mailleri de paylaşsanız da?