1. 1.
    Evet sevgili gönül dostları;

Hemen her başlığın altında ben şöyle uçarım, böyle vurarım diye kafa s*ken sözlüğümüzün güzide delikanlıları.

Eğer yeterli iştirak sağlanırsa istanbul'da tarafımdan organize edilecek geleneksel olması ümid edilen şenliklerin birincisidir.

4 ayrı gruptan cengaverler; nezih bir ortamda, çay kahve eşliğinde(alkollü içki yasak) diğer seyirci yazarlar ve moderasyonun(zall'ı ayarlarım o mesele değil) önünde kafese girip takım olarak kozlarını paylaşacaktır. Taş*klara vurmak ve ısırmak haricinde herşey serbest.

1- muhafazakarlar
    (bkz: bir istanbul beyefendisi)
    (bkz: tiamat)
    (bkz: orgazm kazim)
    (bkz: forkotmozkordosforkotmoz)

2- kemalistler
    (bkz: asuregibisurat) (ilk turda bana çıkar inşallah)

3- ateistler, agnostikler, kefereler
    (bkz: sorenstein)

4- tarafsızlar
    (bkz: japonsun akilli adamsin bi kere)
    (bkz: eleftheria eleftheriou) (nickine s*kayım afedersin üç kez baktım yazmak için)

Katılmak isteyen yürekli yazarlar hangi gruba dahil olduklarını belirtmelidir. Katılım oldukça gruplar editlenecektir.

Hodri meydan.

Edit: lord marcus pyenses hakem olmak istiyormuş. Kazananları eğer onlar da isterse öpmek istiyormuş. Uygundur. Hakem kim olacak sorusu da cevabını bulmuş oldu.
    3 -2 ... bir istanbul beyefendisi
  2. 2.
    agnostikler diye bi grup yok.

aç, beni oraya yaz.
    ... sorenstein
  3. 3.
    Kafes olarak katılacağım şenliklerdir.

Beni bu şekilde eklerseniz memnun olurum.
    5 ... lird mircis imirilist pirimsis
  4. 4.
    çanta kapma da olsun ama merdivenle ensesine vuracağım yazarlar var.
    2 ... redlad
  5. 5.
    ateistlerin kemalistlerin muhafazakarların yerine sözlük kızlarına yağlı güreş yaptırmayı teklif ediyorum. böylece sözlük erkekleri olarak bölünmez tek bir çatı altında birleşmiş oluruz. şöyle kız kıza bacak omuza yapsalar fena mı olur?

https://www.youtube.com/watch?v=Q_DZ7D7dqzA+
    2 ... uykusuz baykus
  6. 6.
    Bir uludağ kızına 250 uludağ erkeği düştüğünü düşünürsek muazzam bir çatıya ihtiyacımız olacak.
    2 ... asuregibisurat
  7. 7.
    esmer bir erkekle eşleşebilirsem katılabileceğim şenliklerdir.
    sabahlar olmasındı.
    4 -1 ... liliith
  8. 8.
    Kavga dövüşten hoşlanmasamda kendi sikletimde yenilmezim uçan tekmedir kaçan yumruktur benden sorulur yaz koçum tarafsızlara alayını süpüreyim.
    ... sivil
  9. 9.
    kız ile dövüşecek isem, kabul edeceğim şenliktir.

erkek erkeğe düşünmek bile iğrenç. iiğğğğ..
    2 ... gina carano
  10. 10.
    ulu sözlük 1ci geleneksel kafes dövüşü şenlikleri
    Muhafazakarlar bölümüne beni de yazın
    1 ... orgazm kazim