bugün

uludağ sözlükten şutlanması gereken dünyanın en iğrenç küfürlerine mağruz kalınca midesi bulanmayan midesiz yazar.
taşşak geçmek için yazıyordur. (bkz: ben)

(bkz: hatırlatmış ken biraz taşşak geçeyim)
iki sözlüğün formatları değişik olduğu için doğaldır. bazı uludağ yazarlarının da yapması gerekendir. zira bazen uludağ'da inci formatında başlıklara rastlamamız bunun gerekliliğini göstermektedir.
(bkz: ekşi okuyup uludağ da yazıp inci de küfür etmek)
stres topuyla oyalanmak gibi bir şeydir. içini dökersin, söversin, yazmak için kasmak zorunda kalmazsın. bir nevi anlık zevktir.

edit: niye eksilenir ki. tamam formatın amına koymuş olabilirim ama eksileyenler incinin kalitesinin yüksek olduğunu mu savunuyorlar şimdi? ben de onların beni eksilemesini eksiliyorum lan!
kişiliği oturmamış bir insanın yapacağı davranış.
sözlüğe geç bir saatte girdiğimde gözüme batan gerçek
Kişiliksizlikle alakası olmayan durumdur.

Tıpkı bütün gün büyük bir ciddiyet ve resmiyetle işini yapan bir şirket yöneticisinin işten çıktıktan sonra bir bara bir eller havayaya kafa dağıtmaya gitmesi gibidir.

Onun hep o ketum sert disiplinli ve otoriter haline alışmış çalışanları ise kendisini böyle bir mekanda gördüklerine şok olurlar.

Olay bundan ibaret!
içinde benim de bulunduğum gruptur. grup olalım grup gelin gayrı.
incinin rezil bir ortam olduğunu görüp, daha nezih bir ortama geçmek isteyen ve geçen yazardır.
güncel Önemli Başlıklar