1. 1.
  neye önderlik ettiği merak konusudur? kendi partilileri dışında önderlik ettiği bir yol yok. dönmediği bir yol ya da ittifark yok ki hepsi için de kandırıldım diyor. nasıl bir önder acaba sürekli kandırılıyor? türkiye bilmediğimiz bir düşman işgali altında, ordusu yok edilmiş durumda ve erdoğan da bir kurtuluş savaşı mı yürütüyor?

  başkomutan diyorsun ama cephede asker çadırında gecelediği olmuş mu? askerliği kantinci olarak yaptığı iddia ediliyor. yıllar önce sınırda çömeldiği ve pkk operasyonu hakkında bilgi aldığı anın fotosu dışında fotoğraf da yok bölgeden. kendi sınırında korkudan çömelmesi de o dönem baya eleştirilmişti.

  afrin fatihi deniyor da afrin türkiye'ye katılmayacak. afrin ya abd destekli ypg'nin ya da rusya destekli esad güçlerinin toprağı olacak sonunda. hani operasyon neden yapılıyor, orası ileride kime bırakılacak gibi sorular hala cevaplanamıyor. fatih olacak ama toprağı başkasına verecek açıklaması da oksimoron bir durum.

  başöğretmen ile devam edecek olursak diploma sorunsalımız var.

  üstad diyeceksek hangi konuda üstatlık var? dünyanın kabul ettiği bir üstatlığını göremedik. tavla konusunda üstat ise haberi çıkmadı.

  halkın aşığı olsa kendisine muhalefet edenleri markette tokatlamaz, ananı da al git demez, korkusuzca ve koruma ordusu olmadan halkın içine karışır.

  hakkın aşığı denecek olsa birbiri ile çelişen bir sürü cümlesi ve açıklaması var. iyi bir müslüman yalan söylemez denirken bu kadar çelişen açıklama ilginç. yine de herkesin inancı ve boyutu kendisi ile allah arasındadır. o yüzden buna çok da laf edilemez.
  1 ... pardaillan